Vasily Lozhkin

Kāda ir saistība  liberāļu rupora "Novaya Gazeta" saceltajam čečenu geju skandālam un vakardienas gāzu uzbrukumu Idlibas mierigajiem iedzīvotājiem Sīrijā?

Un kā tas var atsaukties uz Latviju?

Būt gejam ir slikti sunnītu kontrolētās teritorijās, tāpēc arī katrs zin savas vājās vietas- pedofīli dodās uz Taizemes ciematiem, zoofili- uz Holandi un Beļģiju, bet sērgas vieglāk skartie sodomīti komfortabli jūtās jebkur Eiropā. Jābūt pilnīgam pašnāvniekam , lai mēģinātu praktizēt sodomiju Sauda Arābijā vai Čečenijā. Sauda Arābijā un Emirātos par to nometā ar akmeņiem, bet demokrātisko sabiedrību tas pavisam nesatrauc, jo kurš cits tad apmaksātu treknos ISIS apgādes rēķinus..Pavisam cita lieta ir Krievija, kuras lidmašīnas var uzspridzināt, sūtņus nošaut un metro bāzt bumbas..Un šāds geju skandāls ir dizainēts, lai izraisītu maksimālu ļoti ietekmīgās LGTB sabiedrības naidu- proti, parasta un banāla disfamācijas akcija lielā infokara ietvaros.Turklāt mērķauditorija ir skaidra noprotama- Austrumeiropā un Āzijā antigeju akcijas bauda sabiedribas atbalstu , nevis nosodijumu..

Gāzu uzbrukums Sīrijā.

Pietika paskatīties uz Borisa Džonsona pāršķiebto seju CNN ziņās, lai saprastu, ka vainīgais atrasts!! Un nav svarigi, ka izmeklēšanai vajadzēja noritēt ISIS okupētas teritorijas dziļumos..

Pa kadru lēkā klauni- statisti-marodieri no Sīrijas "Baltajā Ķiverēm", tiek rādītas ar zarīnu pildītas raķetes etc.. Viss šis feiks domāts tiem, kas nav bijuši armijā un minimāli piedalījušies karadarbībā- regulārās armijas karavīriem ir gāzmaskas, tāpēc nav nekādas jēgas apšaudīt ar zarīna  raķetēm armiju..Vēl jo vairāk- ar nevadāmām "zeme-zeme" tipa raķetēm, kas nav precīzas. Kam tas bija vajadzīgs un kas to darīja? Visticamāk tas, kurš to darīja agrāk. ISIS, kurš zaudē un kuram nav ko zaudēt.

Lūk, saites uz samērā nopietniem Rietumu izdevumiem, kuri regulāri fiksēja ISIS ķīmiskās laboratorijas un tajos ražotos kaujas materiālus.

https://www.theguardian.com/world/2016/mar/09/isis-chemical-weapons-leader-captured-iraq-us-special-forces

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2803621/Has-ISIS-used-chemical-weapons-Kobane-Reporter-says-siege-Syrian-town-hit-crude-chemical-rocket.html

Izpētot materiālus, kļūst skaidrs, ka ISIS netrūkst speciālistu, lai pavisam vienkārši realizētu šo pasākumu, tikai kapēc?

Atbildi varam atrast, pētot presi pirms Pasaules kariem- iespējamā pretinieka demonizācija gāja pilnā sparā. Arī šobrīd viss notiek tieši tāpat- Amerika mēģina izmantot šo false flag gāzu uzbrukumu, lai iegūtu iemeslu atklātam iebrukumam, jo Assads kā likumīgs prezidents viņus neapmierina. Varbūt apmierina tikai Trampu, bet nevis demokrātu "vanagus" , kuri šobrīd aiz inerces vēl demolē Tuvos Austrumus..

Un lai apturētu ļauno Krieviju un Sīriju, mums Baltijā jābrauc ar tankiem pilnā kaujas komplektā.Tie ir ļoti trauksmaini signāli Baltijas valstu iedzīvotājiem, jo pat trulākais no tiem zemapziņā nojauš, ka ne jau viņu nožēlojamo kolonistu dzīvību aizsardzībai šeit atrodas NATO karaspēks, kas iekārtojas uz palikšanu. Shēma, ko šobrīd mēģina pielietot pret Krieviju, ir gadiem atstrādāta- 5 kolonnas rīkoti nemieri, varas šūpošana, augstāko ešelonu nodevēju aktivizācija un varas pārņemšana.."Uzvarējusī demokrātiskā revolūcija" sauc palīgā NATO, kas pilnīgas sakritības pēc jau glūn aiz stūra..

Vai LV iedzīvotājiem iesaistīties šajās shēmās? To izlemj katrs pats.. Tikai ieguvēju šeit nebūs.

 

You have no rights to post comments

Web Analytics