Šoreiz latviešu nodokļu maksātāji varēs uzelpot. Ziņa būs par Ameriku. Kādreiz nojautām , ka Afganistānas modžahedi manāmi dzīvo pāri saviem līdzekļiem,

bet misters Snoudens atļāvās komentēt gadījumu ar "Visu bumbu māti"..Tā tika nomesta uz islamistu tuneļtīkla Nangarharas provincē- pasākumu pavadīja džihadistu ņirgāšanās sociālajos tīklos, apšaubot uzbrukuma efektivitāti..Var jau būt, ka tā nebija augsta , jo tomēr bija domāta kā šova elements Kim Čenuna iebiedēšanai,ja vien tas būtu iespējams..

Situācijas pikantums slēpjas faktā, ka CIP bija pietiekami investējuši šajā stratēģiski svarīgajā pazemes komunikāciju tīklā un tagad nācās veikt gana dārgu operāciju, lai savas investīcijas iznīcinātu...Tātad amerikāņu tauta maksā nodokļus, nezinot, kur tos liek slepenie dienesti un nez vai nodokļu maksājiem patiktu doma, ka viņu dolāri ripo teroristu kabatās. Un tad viņi maksā vēlreiz- lai labi uzbarotos džihadistus izsvēpētu..Uz tāda fona pat latvietis vienkāršais var pacelt zodu un iztaisnot muguru- viņš vismaz redz,kurš nozog viņa naudu..

You have no rights to post comments

Web Analytics