Arī Tu, Brut! Esošo un nākošo "nozagto" vēlēšanu sarakstu taisās papildināt zviedri, ja ticam gaužajām pasāžām no premjera Stefana Lovfena mutes. Krievu hakeri jau cierējot uz saviem aukstasiņu kaimiņiem, kas gatavojās 2018. gada vēlēšanām.

Tātad, ja ticam Brenana kungam no CIP, tad Krievija ir iejaukusies ASV, Francijas un Vācijas vēlēšanās. Jautājums tikai, kā to spēj nabadzīga valsts, kurā svešvalodās pieņemami runā tikai 1% iedzīvotāju. 250 miljonu Amerikas iedzīvotāju ietekmēt nav viegli- ja reiz to nespēja Hilarijas sarīkotie vēlēšanu "karuseļi", organizētie meksikāņi, mirušās dvēseles un kara gatavībā mobilizētās appederastu aprindas.. Turklāt CIP ir superslepena iestāde, viņu sagādātie pierādījumi ir tik superslepeni, ka pats  Brenans tos nav redzējis, nemaz nerunājot par iespēju parādīt tos presei un atmaskot pūķinu līdz galam)

Ja runājam nopietni un ignorējam masu mēdiju retardus, tad varam redzēt tikai 2 reālus mērķus šai panikas kurināšanas kampaņai:

1)  Tradicionāli ilgtermiņā realizēta Krievijas defamācijas kampaņa

2)  Mēģinājumi attaisnot iespējamo  liberāļu-genderistu-globālistu- welkomistu neveiksmi, kuru varētu izskaidrot nevis ar vēlētāju ilgtermiņa neapmierinātību ar ES liberālajām "elitēm", bet   gan ar Krievijas roku.

PS. Bail padomāt, kā Kremļa proktologu rokas šaudīsies pa LV 2018. gadā!))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-25 09:08
tas ,kas valda Rietumu deģenerēto pide rassu varturos ir panika. tas arī izskaidro visu viņu murgošanu. Viņi pat nejūt,ka ir smieklīgi! latatejas vēlēšanas skaitīs cimadari! saskaitīs kā vajag! Krieviem nav nekādu izredžu te....
#2 purvaputns 2017-05-25 09:32
bet varbūt swensonu Stjopam taisnība? Varbūt ka tiešām tā ir bijusi Krievija, kas viņiem viņu deģenerātu-parazītu valstīs Eiropijā un ASV viņiem ir iemācījusi deģenerēties tik tālu, ka vairs nespēj sevi apkot un vajag vergus podu iznešanai un viņu apkalpošanai? un varbūt, ka Krievija ir viņus tik ilgi pakaļās issusi, ka šiem tas tagad ir tā iepaticies, ka vairs nevar atturēties? un tā būs notiekti Maša ar Kaķu, kas viņu sievietēm- krokodīļiem būs iemācījušas izturēties , izskatīties un uzvesties kā krokodīļiem! Un noteikti Krievija ir tā , kas Vācijas bērnudārzos viņu mazuļiem māca ka puikām jāčurā tupus- līdztiesības vārdā un , tais pašos bērnudārzos māca kā ir jāuzvelk pareizi prezervatīvs! Un skolu mazajās klasēs krievija ieveisusi lomu spēles tādas kā- Publiskā nama apmeklējums!Krievija liek viņiem visas pasaules atkritumus pie sevis ielaist un barot ,un tā liek atkritumiem viņu sievietes varot u viņu''vīriešiem'' -kastrātiem uz to mierīginoraudzīties.Krievija, ah tu ļaunā!
#3 purvaputns 2017-05-25 10:14
bilde izteiksmīga . Es gan tikai simpātiskāku Mišku vēlētos . Vislabāk to no Maskavas 1980.gada olimpiādes, kurš ar baloniem debesīs uzbrauca! texts arī tam būtu piemērots!
#4 kurbads 2017-05-25 11:18
Miška- agents nemaz citādi izskatities nevar))
#5 purvaputns 2017-05-25 12:32
Citēju kurbads:
Miška- agents nemaz citādi izskatities nevar))


šitas man atgādina ASV prečidenti! iemācīts Krievu valodā izteikties ar 4. dzimtes lietvārdiem....
#6 Viedais 2017-05-25 17:01
Ja notic visiem šiem klaunu murgiem par Krievijas iespējām un ietekmi, loģiski būtu secināt, ka pasaulē nav otras tik nopietnas un varenas valsts, ar kuru netiek galā neviens ne CIP, ne FIB, ne MI 6, ne MOSAD, pat ne NATO. Lai gan tagad neko nesaprotu, vai gadījumā tā nav tā pati valsts, kura ir pilnīgi atpalikusi, nodzērusies, ar pilnīgiem idiotiem visu līmeņu amatos? Ārprāts, tad kādi ir tie, kas ar viņiem netiek galā?
#7 purvaputns 2017-05-25 18:15
tie ir vēl tizlāki un stulbāki! es zinu, es pie viņiem 12 gadus nodzīvoju!!! deģenerāti perfekti1
#8 kurbads 2017-05-25 19:45
ASV dzīvoji?3eh
#9 purvaputns 2017-05-25 21:59
arī. middle Georgia, USA 2003.

You have no rights to post comments

Web Analytics