Merkele: ES valstis vairs nevar paļauties uz ASV un Lielbritāniju!

LETA.
Vācijas kanclere Angela Merkele aicinājusi Eiropas Savienības (ES) valstis būt vienotām laikā, kad tās vairs nevar droši paļauties uz tradicionālajiem sabiedrotajiem - ASV un Lielbritāniju.

«Taču mums ir jāzina, ka mums ir jācīnās par savu nākotni kā eiropiešiem, par mūsu likteni,» piebilda Vācijas kanclere.

TVRIGA redakcija.

Varētu jau atgadināt Frau, kādā tonalitātē ir eiropieši un kā atšķirt Kosovas klaidoni no īsta Sīrijas bēgļa, kurš Libānas bēgļu nometnē pārtiek ar sauju rīsu dienā. Varētu jau pateikt , ka Libāna ir uzņēmusi tik daudz īstu bēgļu, ka valstī ir reālas problēmas, par kurām gan neraksta CNN un Diena.

Jo Frau cīnās par eiropiešu nākotni un likteni, ievelkot valstī arvien jaunus "zinātniekus" un "ārstus" , kas kaut kad kļūs par vācu sabiedribas daļu.Ar piebildi, ja nepaspēs vāciešus  pirms tam izslaktēt. Visu šo vērojot no malas, negribas kļūt ne par Vācijas, ne arī par Eiropas sabiedribas daļu. Vērojot šo neprātu, atdalījās un aizkuģoja vesela Britānija, kuras eliti manāmi neapmierināja šāda Eiropas nākotne.  Visiem normāliem cilvekiem ir skaidrs, ka jāatjauno 80. gadu prakse un pret migrantu kuģiem jālieto bruņots spēks un ieroči vai vismaz jādraud ar šādu iespēju - ja tas netiks darīts, process nebeigsies , kamēr visa Āfrika nebūs pārcēlusies uz Eiropu!

Kā vidējais statistiskais latvietis var cīnīties pret nelegālo migrāciju? Pavisam vienkāŗši, bloķējot tos politiskos spēkus , kuri organizē un atbalsta welcomistus !

Boikotēt welkomistu rīkotus pasākumus, nepirkt viņu rakstītas grāmatas, neziedot viņu vadītajām organizācijām!

Valdošā koalīcija, it īpaši Vienotība, ir atbildīga par slepenajām sarunām ES kuluāros, welkomistu atbalsta kampaņu rīkošanu un valsts drošibu apdraudošiem Saeimas lēmumiem.

Tātad 3. jūnijā Jums ir pirmā iespēja ar viņiem izrēķināties likuma ietvaros- balsojiet par sociālistiem , komunistiem , eiroskeptiķiem vai velna vecmāmiņu! Tikai ne par Koalīciju un viņu klonu jaunpartijām...

Kāpēc? Tapēc, ka viņi būs traucēklis arī pašvaldibu līmenī, turklāt uz Saeimas vēlēšanām viņiem jābūt novājinātiem visā frontē- Amerika un Anglija aiziet no Eiropas! Latvija tiks iebīdīta 3. ātruma pažobelē un jau tuvākajā laikā būs pati spiesta pelnīt sev iztiku un sākt darīt to ,kas neskaitījās politkorekti.. Latvijas ģeopolitiskā vietā ir kopā ar Eirāzijas lielvalstīm, organizējot transporta plūsmas un tirdzniecību. Un Eiropa šeit nav nekāds draugs , bet konkurents.

Kapēc no trases jānoņem visi liberāļi? Tapēc ,ka visi viņi nes atlantisko zīmogu un viņu rokas neviens nespiedīs nopietnās biznesa sarunās. Latvijas politiskā elite ir steidzīgi jāmaina, kamēr valsts nav bankrotējusi.

PS. Tranzīta samazinājums, kurš jau kļuvis jūtams, padarīs nerentablu arī Latvijas dzelzceļa infrastruktūru, kuru vajadzēs dotēt..Atraujot naudu izglītībai vai veselības aizsardzibai..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-29 08:26
sāksim ar to, ka ne ferkele, ne vēl jo mazāk mūsu sabiedrotie ir ASV un Lielbritānija. ja ir tādi ''sabiedrotie'' tad ienaidniekus nevajag! Visu šo vērojot no malas, negribas kļūt ne par Vācijas, ne arī par Eiropas sabiedribas daļu. Negribas gan! Man ir bijusi tā ''laime'' 12 gadus to visu vērot ne tikai no malas, bet no iekšās, pie tam , laut sevi pazemot un par sevi ņirgāties. Un ziniet-ir izveidojusies imuninitate. ES ir ļaunms! absolūts ļaunums Un ar to ir jācīnās! Man nav nekā kopēja ar šiem dekadentajiem, pārbarotajiem,slinkajiem deģenerātiem!ar nožēlojamu genderisku''izglītību',kuri murgo par kaut kādām vērtībām! Manas vērtības ir citas! manas ir mana Ģimene, mana Tauta. Man neinteresē ne asīrieši ne pārējie nēģeri, kas dodas uz Manu Kontinentu parazitēt un izvarot manas rases sievietes!!! vēl sliktāk- tie ir sērga, kas jādezinficē!
#2 purvaputns 2017-05-29 08:49
turpinājums
ar velkomistiem un latatejas kolonialo pārvaldi var cīnities tikai vienā veidā- nemaksājot viņai nodokļus!un pilnībā ignorējot viņu ruporus. Un to es arī daru undarīšu! kamēr dzīvošu vai kamēr pastāvēs šī nolādētā kolonija!whichever comes first!
#3 cvk 2017-05-29 09:43
teorētiski nodokli būtu jāmaksā.Praksē vēojot, kā tos izķēza- nekāda prieka nav..Turklāt jau par visu tik un tā ir jāmaksā..Bet vēlēt jāiet obligāti-jāsarežģī darbs Cimdara blēžu bandai.d23sy
#4 purvaputns 2017-05-29 09:47
nekādus nodokļus nolādētajai Tautu iznīcinošajai varai! es atsakos finansēt nozigumus pret Tautu! tad, kad nebūs šiem neliešiem naudas, tad viņu kolonija nobeigsies Und das wird so gut sein!
#5 purvaputns 2017-05-29 09:51
sakiet kā rīkoties, lai visas šīs nolādētās''vēlēšanas'' sabotētu?! vai ierakstīt tai biļetēnā lielus XY un pagrieztu Z? vai ko muļķīgu uzzīmēt?

You have no rights to post comments

Web Analytics