Jaunā prezidenta Francija ir apzīmējusi savas prioritātes. Tiesa , viņa gan tās vēl nav redzējusi...Pat ne pasaku gramatās , nemaz nerunājot par vispatiesākā demokrātijas rupora CNN reportāžas.

Pilnīgs erors- geji tā kā kaut kur ir, skaņa ir, tikai bildes nav..Šī pretruna gan nemulsina Francijas LGTB aktīvistus, kas jau sarūpējuši saviem čečenu bratāniem un ieroču biedriem "audžuģimenes"...Ka tikai nepārcenšās ar sociālo labumu solīšanu- tad visi Čečenijas bomži samiegs acis un dosies ekskursijā uz Parīzi))

Ja nopietni, tad geji ir arī Čečenijā. Tikai viņi apzinās , ka dzīvo sunnītu spēles laukumā, tāpēc savu grēku praktizē ārpusē vai arī dzīvo ļoti dziļā "skapī". Un geju reportāžas un foto mēs nesagaidīsim- viņi nevēlās neglābjami apkaunot savu klanu. Margināli slāņi , starp citu, ir visās sabiedrībās un tas ir neizbēgami. Latvijā , piemēram, "skapī " dzīvo 35% iedzīvotāju, kas atbalsta un fano par Putinu- un šie ļaudis maskējās vēl labāk  kā geji un  zoofili.

Skumji, ka cilvēku tiesības Francijā tiek nonivēlētas tikai līdz "urbinātāju" līmenim- lielā, kolonialā Franču impērija ir līdzvainīga Lībijas iznīcināšanā, Mali destabilizācijā ar mērķi iedibināt kontroli pār urāna raktuvēm un citos svaigos mūsdienu noziegumos. Un nav manīts, ka Francijai īpaši rūpētu sīriešu bērnu un sieviešu tiesības...

Ai, ai, ai..1922. gada pastkarte no Alžīrijas.. Alžīriešu galvas, ko veikli nošņāpuši franču karavīri... Un mēs domājām, ka ISIS to paši izdomāja)))) Cmon, guys... Pašu vārītā zupa negaršo?

#esbijupieorigo

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-09 07:57
pilnīgi vienalga ko dara kaut kādi varžuā! man ar šiem ļaudīm nav nekā kopīga! ja viņiem vajag mellos kaukāza pi darus, lai ņem laimīgi un baro un no pakaļpuses darbina! tās viņu- eiropiju vērtības. izslavētās......

You have no rights to post comments

Web Analytics