Trakomājas-ES desmit baušļi.

Tautu samaisītāji un likumu lauzēji Eiropas vadībā vienmēr runā par ''mūsu vērtībām'', Eiropas vērtībām'' utt. Arī ragana Berlīnē visu laiku  atkārto šo mantru. Līdz šim gan mums nepaskaidrojot, kas tās par ''vērtībām'' ir .To turēja kā valsts noslēpumu. No kanzleramta tagad ir šiš vērtības nosauktas un nopludinātas, lai tautas zina, par ko ir runa.


1.Vārgulība.

Tā skaitās pie svarīgākajām eiropiešu ''vērtībām''- vismaz rietumeiropiešu. Paldies Dievam, austrumeiropieši ir tikuši 1968 .gadā no hipiju Mussli-ideoloģijas pasargāti. Tie izbrīnā vēro šodien Rietumeiropā notiekošo.Rietumeiropieši savu Musli ideoloģiju apsveic kā evolucionāru sasniegumu, bet patiesībā vēlas tikt sakauti. Viņi izbauda, kad tiek nosaukti par ekspluatatoriem, kolonizatoriem,rasistiem, un cūkgļas rijējiem. Nekas viņus nedara laimīgākus kā tas, ka Ziemsvētku tirdziņā tiek ar smago Scania sabraukti, lai jau nākošajā dienā varētu atbalstīt vēl  lielāku musulmāņu invaziju .

Pacietība

Eiropieši– pirmkārt jau rietumeiropieši ir pacietīgāki par jebkuru turku zemnieku. Viņus var apgrābstīt,  viņu existenci var iznīcināt, viņu valsti var viņiem atņemt, un viņus pašus var nosist- viņi vienmēr pagriezīs sitienam arī otru vaigu !

Pazemība.

Neko eiropietis nemīl vairāk kā būt pazemīgam .Viena no viņu mīļākajām nodarbēm ir skaitīt dienas, kas vēl atlikušas, lai viņi kļūtu  mazākums savā zemē .Daudzi jau šodien priecājas kā mazi bērni ,redzot kā musulmāņu partijas pieņemās spēkā.

Pielīšanas tieksme

Pavērojiem Vācijas raganu- viņas nokārušies mutes kaktiņi ir veidoti , lai būtu kur siekalām notecēt.Nav īpaši skaista bet ļoti praktiska lieta sejā, kas atvieglo laizīšanu. Sevišķi tad , ja jādodas ar turku sultānu uz sarunām, vai ar saimnieku fakingtonā. Tādas pat sejas ir vairumam citu ES vadoņu.

Bezgods

Pat ielasmeitai ir vairāk goda un cieņas – tā ar katru neielaižas, bet eiropiešiem, jo īpaši rietumeiropiešiem goda jūtas nepiemīt. Tos drīkst apvainot, apspļaudīt, katru dienu spārdīt, baltajām sievietēm drīkst melnie pirkstus vagīnās bāzt- viņi nepretosies nekad! Bezgods ir visaugstākā Eiropas vērtība šodien.

Likumu nepildīšana

Politiski vajātiem pienākas patvērums, bet ja tie iebrauc valstī no citas ES valsts, tad uz tiem šis likums neattiecas- šo likumu Eiropā noziedzīgi neievēro. Praksē tam nav nekādas vērtības šodienas ES.

Anarhija

Rietumeiropa ar savām No Go Area, ar rajoniem ,kuros baltais cilvēks , ja grib palikt dzīvs ,nevar rādīties,ar narkotiku tirgoņiem visur,ar visur valdošo permanento vardarbību, laupīšanu uz ielām un ielaušanos mājās un zādzībām, ar maigo tiesu ''varu'' pret invazoriem . Tā ir anarhija tīrā veidā- īstenā Eiropas ''vērtība''!

Idiotija.

Pie visjaunākās idiotiskās Eiropas ''kultūras'' idiotijas pieder uzkats, ka izglītības līmenis Eiropas skolās strauji celsies, ja iespējami daudzi analfabēti no melnās Āfrikas un indoktrinēti islamisti kā arī garīgi slimie mācīsies vienā klasē ar normālie bērniem.

Vienaldzība.

Ši eiropeiskā ''vērtība'' tiek augstu vērtēta visā kontinentā- ja ļaudis vairs nevērtē kā viņi ir apģērbti, kā izturas, kā apietas ar līdzcilvēkiem,ja vairs nedibina ģimenes, jo vēlas būt''netkarīgi'' un ''emancipētas''ja kārtību,pašdisciplīnu un darba tikumu un čaklumu nevērtē, ja nezina savas tautas un dzimtas vēsturi un svas tautas kultūru nepazīst, tad tādu ļautiņu sabiedrība un valsts pazaudē savu jēgu.

10.Nolemtības sajūta.

Vismodernākā no Eiropeiskajām''vērtībām'' ir nolemtības sajūta. Galu galā apgaismības un progresa kontinents pateicoties Allaham atkal atgriežas viduslaikos. Pie modernajiem uzskatiem Eiropā pieder šadi - ''tur tāpat neko nevar mainīt'', ''tam nav alternatīvas'', ''viss jau tāpat ir noticis''

Šī pasivitāte, šī pārbaroto dekadentu vēlme padoties ir pilnīgi pretēja kādreiz darbīgajai, apņēmīgajai,pastāvīgi cīnīties gribošajai un spējīgajai un neapturamajai Eiropas kultūrai ,ir pati augstākā''vērtība'' -ES politiskais kredo.

Ņemiet par labu manu – Purvaputna no man tik mīļās vācu valodas tulkoto rakstiņu!

Redakcija.

Paldies mūsu Vāczemes noskaņojuma ekspertam un tulkam Purvaputnam, kura stilu saglabajām šajā rakstā!

Tomēr ceram, ka dziļi vāciešos snaudošais gēns vajadzīgajā un , iespējams, pēdējā brīdī pamodīsies un pietiks gan brīvas zemes, gan vilku suņu, lai savestu kārtībā apgānīto fāterlandi. Ja tomēr tas nenotiks, tad vācieši būs iekšējā perimetrā , nevis ārējā. Un pilsoņkara neizbēgt..Diemžēl tas attiecas arī uz Franciju, kur elites ieliktenis un politiskais punduris Mikrons cenšas turpināt Olanda bezpalīdzīgo politiku.

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-12 11:33
Gēns ir saglabāts mūsos- Auslanddeutsche! mēs ārzemēs dzīvojošie esam citādāki! Mēs domājam tā kā Jūs- Latvieši un Krievi un Ungāri.....
#2 vitolds 2017-06-13 09:50
Šis tulkojums būtu jāizlasa pilnīgi visiem mūsu Latvijas "politikānīšiem" un beidzot jāsaprot kādu kursu ieturēt attiecībā pret migrantiem.
#3 purvaputns 2017-06-13 12:35
Paldies Vitold! daru ko varu!

You have no rights to post comments

Web Analytics