Ilustrācija- Daily Mail

Kad pirms 2 gadiem Latvijas presē publicējām intervijas ar itāļu kārtībsargiem, saņēmām naida vētru no liberāļiem un velkomistiem, kuri dusmās agonēja, meta salto atpakaļ un apsūdzēja mūs naida kurināšanā.

Šodien mēs piedāvājam viņiem vērst savu naidu arī pret Daily Mail un Sicīlijas magistrāta tiesnešiem. Jo patiesība agri vai vēlu izpeld gaismā. Aģentūras FRONTEX nevarība ir imitēta, viņiem stradāt neļauj tieši tās pašas varenās struktūras, kas finansē migrantu trafikeru nevalstiskās organizācijas. Tieši tās pašas, kas ir aizliegtas un non grata daudzās valstīs. Tāpat kā viņu "staigājošais maks" - nacistu kolaborants un spekulants Džordžs Soross.

Iepazīstoties ar lietas patiesajiem apstākļiem, vēršam Drošības Policijas uzmanību uz noteiktām liberāļu aprindām, kuru darbības ir saistītas ar drošības risku radīšanu  Latvijas Valsts iedzīvotājiem!

Prasām:

1) Aizliegt ārzemju finansētu fondu un NVO darbību Latvijā, pakļaujot viņu finanšu plūsmas stingrai kontrolei

2) Konstatēt personas, kuras aizmuguriski, bez balsošanas un tautas referenduma, piekrita ES spiedienam nelegālo ekonomisko migrantu uzņemšanā un slēdza slepenus līgumus.

3) Mainīt likumdošanu un piešķirt patvērumu tikai reāliem bēgļiem, par kuriem atzīstami kaimiņvalstu pilsoņi. Migrantu apzināts "imports" atzīstams par noziedzīgu.

4) Publiski pasludināt, ka Latvija, kā valsts , kas nav piedalījusies kolonialās agresijās Tuvajos Austrumos un guvusi materiālu labumu no tā, nav atbildīga par islamticīgo migrantu uzņemšanu savā teritorijā. Visi jautājumi, kas skar iedzivotāju sastāva izmaiņas, tiek lemti visas tautas referendumā, ko nodrošina no CVK neatkarīgas un ar Cimdaru nesaistītas struktūras.

Avots.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4592108/Charities-pay-people-traffickers-ferry-migrants.html

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-13 07:22
cik patiesi vārdi! vēl vairāk - mēs- Latvija,neesam piedalījusies arī Āfrikas kolonizācijā ( neveiksmīgais vācu izcelsmes hercoga Jēkaba mēģinājums Gambijā nav uztverams nopietni)un melno vergu tirgošanā,neesam no tās guvuši labumus un nedarīsim to-vergu tirdzniecību arī šodien! nenesam atbildību un nevēlamies būt atbildīgi par nelietībām ko organizē globalizatori!
#2 čiulis 2017-06-13 11:13
Par Latviju ar apsargājamām robežām un savu valūtu! Latexit!
#3 purvaputns 2017-06-13 12:32
par izstāšanos no noziedzīgām savienībām un teroristiskiem militāriem blokiem! par Valsts banku. par Muitu! par savu rūpniecību, zinātni un cilvēka cienīgu izglītību!

You have no rights to post comments

Web Analytics