www.apollo.lv

Naktī uz pirmdienu pie vienas no Londonas mošejām mikroautobusam ietriecoties ticīgo pūlī nogalināts vismaz viens cilvēks, bet desmit guvuši ievainojumus, ziņo varasiestādes.

Tikmēr Lielbritānijas Musulmaņu padome, lielākā Apvienotās Karalistes islāmticīgo organizācija, jau paziņojusi, ka notikušais esot apzināts islamofobijas akts, kas pastrādāts musulmaņu svētā mēneša ramadāna laikā, kad liels skaits ticīgo naktīs pulcējas mošejās.
Arī premjerministre Terēza Meja apstiprinājusi, ka policija notikušo izmeklē kā iespējamu teroraktu, kā arī pavēstījusi, ka vēlāk pirmdien sasaukta kabineta ārkārtas sēde.

Redakcija.

Tā arī mēs te braukalēsim šurpu turpu..Tajā pašā laikā "viņi" pieņems grozījumus, papildinājumus, uzstādīs jaunas kameras, līdīs mūsu pastos un privātajā dzīvē..Saprotams, arī mēģinās čipot. Tā teikt, paša miera un drošības vārdā. Eiropa diemžēl ir nolemta, jo islama saknes ir pārāk dziļas un liels islama ticīgo skaits Eiropā radīs problēmas agri vai vēlu.

Bet Latvijai vēl ir laiks apstāties un apdomāties.Vismaz tajā pašā darbaspēka importā.Nav dzirdēts par baltkrievu teroristiem vai budistu pašnāvniekiem.Ko šobrīd dara pie varas esošie?

Klusiņām, bez skaļas publicitātes velk nelegālos ekonomiskos migrantus, kuri, pārkāpjot Dublinas konvenciju, netiek atstāti pirmajā drošajā valstī. Kurš atbildēs par drošības riskiem un  šīs politikas rezultātiem? Tie, kas nekad un ne par ko nav atbildīgi 25 gadu garumā? Mēs vēlamies vārdus !

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-19 12:45
latatejā nevins ne par ko neatbild- jo uzņemas politisko'' atbildību''. ja sorosi liks un maksās, tad vietējās marionetes te visu āfriku savilks iekšā! pie tam pat daudz jāmaksā
nebūs- Tautiskie nelieši ir lētas prostitūtas.....

You have no rights to post comments

Web Analytics