Jau kuro gadu "antiglobālisti" rīko savas tradicionalās nekārtības, viņu organizācijas , mobīlie štābi ir visiem sen  zināmi. Tikpat zināma , ka viņu tieksme uz vardarbību un nevērība pret konspirāciju, kas liek uzdot jautājumus.

Piemēram, ielu vardarbība īpaši neatšķirās no terora aktiem, ja izvērtējam antisociālo komponenti, draudus īpašumam un personu drošībai. Terora aktu organizētāji tiek izsekoti pat ārzemēs, bet antiglobālisti darbojas ,īpaši neuzmanoties. Ļaunas insaideru mēles pat melš, ka par 100 eu kešā jebkurš var kļūt par antiglobālistu uz nakti un maksātāji esot ar varu saistīti puiši.

Kas kopīgs Hamburgas "antiglobālistiem" ar īstajiem?

Tikai un vienīgi nostāja pret korporāciju uzvaras gājienu pasaulē- turklāt Hamburgas versiju Staņislavskis nepieņemtu)

Galēji kreisais sociālistu um marksistu vardarbīgais "antiglobālistu" spārns iestājas par emigrāciju un atvērtām robežām, tāpēc viņu agresīvā nostāja pret korporācijām ir tikai poza, lai piesaistītu naivus "gromilas", kas liktu galvu zem policijas rungām.

Kapēc viltus antiglobālisti ir ļoti bīstami un kas mums par viņiem jāzin?

1) Viņi diskreditē reālo, inteliģento antiglobālistu kustību, kas reāli eksistē, bet ir 100% banā no mass media puses. Toties viltvārži-dauņi (lai piedod man invalīdi) tiek translēti 24/7.

2) Viņu protesti ir skaļi un vardarbīgi, netiek laikā apturēti (sk. Maidans, ko jebkurā brīdī varēja nolikt uz bremzēm) un var kalpot, lai piegrieztu un ierobežotu demokrātiskās brīvības jebkura momentā, kad tas būs vajadzīgs.

3) Viņu organizētā kustība (reāli fašistu triecienieki)  ar savām uztrenētajām prasmēm var būt noderīga tai pašai globālistu elitei, kad pienāks laiks izrēķināties ar brīvību mīlošiem pilsoņiem un represīvo struktūru nepietiks. (sk. Hunveibinu kustība Ķīnā kultūras revolūcijas laikā)

Viegli saprast notiekošo, pavērojot ,kas notika ar antiglobālistiem Latvijā- atsevišķu biedru destruktīvās darbības liek domāt, ka represīvo struktūru klusā ietekme dominēja par kopējo ideoloģiju un kustība tika diskreditēta, neskatoties uz labo pārstāvniecibu reģionos un struktūru.

Sūnu ciemā kā jau Sūnu ciemā, viss versijā "light" - kola bez gāzes, vilki bez zobiem un pat antiglobālists bez degošas riepas))

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-09 09:39
te palasiet kā šodienas Vācijā neveicas sievietēm- šoreiz tā ir Ungāriete, kura bija tik stulba, ka devās uz nolādēto ASV organizēto firmu BRD...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4620972/Hungarian-woman-28-raped-asylum-seekers-Germany.html
#2 purvaputns 2017-07-09 09:46
par Hamburgu. pilnīgi skaidrs,ka tas viss ir sorosu organizēts! Buntlandes policistiem bija pat aizliegts šaut uz noziedzniekiem . arī, lai sevi aiztāvētu... Tas jau par kaut ko liecina! Man ir dziļa nožēla pret tiem cilvēciņiem , kas kalpo nolādētajai buntlandei....
#3 kurbads 2017-07-09 10:09
arī Kijevā policija būtu tikusi galā bez problēmām, ja nebūtu iekšējās nodevibas.
#4 koļa 2017-07-09 11:50
Citēju purvaputns:
te palasiet kā šodienas Vācijā neveicas sievietēm- šoreiz tā ir Ungāriete, kura bija tik stulba, ka devās uz nolādēto ASV organizēto firmu BRD...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4620972/Hungarian-woman-28-raped-asylum-seekers-Germany.html

[quote name="purvaputns"]te palasiet kā šodienas Vācijā neveicas sievietēm-

Tie ir fakinie ekonomiskie migranti , nevis bēgļi....]
#5 purvaputns 2017-07-09 14:48
tie ir invazori. sērga.kurus mūsu kontinentā ieved fakingtonas banku līkdeguņi un viņu vietējās pie varas esošās marionetes. ar nodomu mūs iznīcināt.

You have no rights to post comments

Web Analytics