LETA- Šulcs draud Austrumeiropas valstīm atņemt ES līdzekļus, ja tās neuzņems bēgļus

Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļi ir piešķirami saskaņā ar «solidaritātes» principiem, ceturtdien paziņojis Vācijas sociāldemokrātu (SPD) līderis Martins Šulcs, ļaujot noprast, ka tām Austrumeiropas valstīm, kas atsakās uzņemt patvēruma meklētājus, varētu pienākties mazāk Briseles līdzekļu.

Redakcija.

Šulca kungs izskatās pēc tāda, kurš globālistu dienaskārtības dēļ ir gatavs iet līdz galam un atbalstīt Merkeles realizētos murgus ļoti konsekventi. Tādējādi iedvešot šausmas austrumeiropiešiem, kuri jau ilgi ar aizdomām vēro vācu aktivitātes cīņā ar balto rasi. Brīdis priekš vācu demarša izvelēts reti nepiemērots- traumatiskās "Brexit" sarunas ar nezināmu finansiālu rezultātu, kuras likušas visai badīgajai austrumeiropai pieglaust ausis, skaidri zināmie datumi , kad treknā naudes straumīte no briseles uz perifēriju varētu sākt izsīkt.

3 gadu "bēgļu krīzes" ir parādījuši Austrumeiropas tautām, kas notiek, ja mēdiju feikam notic masas un politiķi , kas notiek , ja sarežģītās sabiedrībās ar lielu skaitu sociālo vienošanos nonāk stipri viekāršāki radījumi, kas par to visu neko nezin. Jauneiropieši tāpat nesirgst ar naivuma kaiti un labi saprot, ka daudzie terora akti ir specdienestu roku darbs, bet realizētāji- islama emigranti vai margināļi. Un kamēr to nebūs, dzīve būs mierīga. Ja dzīve būs mierīga, tad varēs arī sakrāt naudu un kļūt turīgākiem. Kas šobrīd pilnīgi nedraud Vācijai.

Un tātad, Austrumeiropai domātais finansējums apsīks 2020. gadā. 2021. gadā mēs iesoļosim ar samazinātām dotācijām vai vispār bez  , bez UK ienestās naudas un ar bēgļiem, kuri prasīs ēst.

Vai nu pašam Mr. Šulcam ir vajadzīgs galvas ārsts vai arī viņš savā augstprātībā uzskata austrumeiropiešus par pilnīgiem idiotiem..Jebkurā gadijumā neko citu, kā neatrisināmu konfliktu šāds presings neradīs. Višegradas valstis nav tādā badā kā Baltija, lai ļautos tik klajam presingam. Tās pilnīgi reāli var pamest ES.

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-20 07:04
Appropriate atbilde šim kolonizējošajam veidojumam 2. dienā pēc ''sodu'' ieviešanas būtu robežu slēgšana ES precēm un NATO teroristu izraidīšana no mūsu valstīm. skaidrs, ka Višegradas valstis nav Apvienotie Baltijas Izmirāti, kas ir apstulbinātu vergu pārvaldīti. Tām ir lepnums. Viņas izstāsies no ļaunumaImpērijas ES pie pirmajām sankcijām. Ja vien tāda ES tad vēl pastāvēs. šis veidojums sabruks pats no sevis!
#2 purvaputns 2017-07-20 08:11
es jau ļoti ceru, ka sakarā ar Briseles ubagdāvanu atcelšānu 2020. latateja izbeigsies- klusi nosprāgs nolādētā kolonija.Vēstures kļūda.

You have no rights to post comments

Web Analytics