Sēž Trīsvienība uz mākoņa malas un plāno atvaļinājumu. Dēls saka- aiziešu uz Gazas sektoru, paskatīšos kā radi dzīvo. Tēvs sakās apraudzīt tālas galaktikas, bet Gars saka:" Došos ekskursijā uz Vatikānu, nekad neesmu tur bijis.."

Reaģējot uz iespējamiem ticīgo dusmu izvirdumiem, ziņojam, ka nedalīti stāvam kristīgās ticības un kristīgās civilizācijas pusē, bet nožēlojam, ka cilvēce nevērsās pret pāvestu varu jau viduslaikos, kad šī kasta dzīvoja dziļos grēkos un izvirtībā.Nevērsās arī vēlāk, kad sākās ar Itālijas masonu ložām saistītie skandāli un pedofīlijas trači. Tiesa gan, nekas nav mainījies- pavisam nesen augsts Vatikāna ierēdnis, izmantojot diplomātisko statusu, ieveda Vatikānā kokaīnu, ko izmantoja skaļām geju orģijām, kuru apturēšanai bija vajadzīga policijas iejaukšanās..Un tagad šis cilvēks- Vietnieks  stāv mūsu priekšā un atreferē Sorosa tēzes par migrantiem..


Pāvests: Imigrantu tiesības stādāmas augstāk par nacionālo drošību

Pāvests Francisks pirmdien aicinājis politiskos līderus aizstāvēt imigrantus, uzsverot, ka viņu drošība esot stādāma augstāk nekā nacionālās drošības apsvērumi.
  
«Solidaritāte konkrēti jāizrāda katrā migrācijas pieredzes pakāpē, no došanās ceļā un ceļojuma laikā līdz ierašanās brīdim un atgriežoties,» teikts Romas katoļu baznīcas Pasaules dienas priekšvakarā izplatītajā pāvesta paziņojumā.

Viņš mudinājis radīt «plašākas iespējas» imigrantiem un bēgļiem «droši un legāli» ieceļot to izvēlētajās valstīs, piebilstot, ka ikviena imigranta cieņa un tiesības esot ievērojamas neatkarīgi no to statusa.

«Cilvēciskās personas centrālās lomas princips (..) uzliek mums pienākumu vienmēr personas drošību stādīt augstāk par nacionālo drošību,» uzsvēris katoļu baznīcas galva.

Viņš aicinājis rast alternatīvus risinājumus nelegālo imigrantu aizturēšanai, piebilstot, ka kolektīva nelegālo imigrantu izraidīšana neesot «piemērots risinājums».

Tā vietā, pēc Franciska domām, nelegālajiem imigrantiem esot piešķirama pārvietošanās brīvība, piekļuve saziņas līdzekļiem, tiesiskajai palīdzībai un tādām ikdienas tiesībām kā, piemēram, bankas konta atvēršana.

Pāvests paudis arī netiešu atbalstu pretrunīgi vērtētajam likumprojektam, kas paredz automātisku pilsonības piešķiršanu Itālijā dzimušajiem imigrantu bērniem.

Franciska paziņojums jau izsaucis Ziemeļu līgas kritiku.

Tās līderis Mateo Salvīni norādījis, ka Francisks, ja tā vēlas, šos ieteikumus var realizēt pats savā valstī - Vatikānā.

Redakcija.

Ar šo pāvests ir pārkapis visas sarkanās līnijas , it īpaši uz Barselonas traģēdijas fona. Tas ir klajš cinisms un tai sekojoša ķecerība- nebijām domājuši sagaidīt laikus, kad Romas katoļu galva publiski apstrīdēs 1. Bausli...((

«Cilvēciskās personas centrālās lomas princips (..) uzliek mums pienākumu vienmēr personas drošību stādīt augstāk par nacionālo drošību,» uzsvēris katoļu baznīcas galva.

Cik esmu pazīstams ar baznīcas dogmām, tik biju dzirdējis par Dieva centrālo lomu..Izlaista, patvaļīga, un savām iegribām kalpojoša indivīda centrālā loma atrodama tikai liberāļu un kultūrmarksistu konceptos.

Kāpēc šādas pāvesta runas tieši sobrīd? iespējams, tas ir pēdējais mēginājums remdēt Eiropas tautas dusmas, kas pieņemās spēkā, vērojot traģikomisko "migrantu" šovu, kura bezpalīdzīgās globālistu lelles-statisti  Merkele un Makrons sen zaudējuši jebkādu pamatu zem kājām un tiks aizslaucīti, mobilizējoties nacionālo valstu idejas aizstāvjiem.

Āmen.

 Arī www.pietiek.com ir nemierā ar marksistu ofensīvu- https://www.pietiek.com/raksti/epohala_publikacija

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-08-22 08:18
bet es nestāvu jūdu reliģijas un tas atvasinājumu pusē! Es- Dievturis! Un man ar šiem vatikāna un pārējiem neliešiem nav nekā kopēja! un nekad nebūs! nožēlojami riebekļi tie ir ar visām savām pretīgajām baznīcām , mošejām un sinagogām! Reliģija- opijs tautai! un O. Bendrs teica- ņevolnujķes, vi ņe v cerkvi- vas ņe obmanut!
#2 purvaputns 2017-08-22 08:21
tak neklausieties šo jēzuliņu murgos un uzsaukumos! viņi nav nekas! tukšu - smirdīgu runu ražotāji. Witzfiguren auf Deutsch- latv- joku tēli.....

You have no rights to post comments

Web Analytics