Fakts, ka šis cilvēks ir atbildīgs par "migrācijas krīzi" un daudzām  citām globālistu elites inspirētām ļaundarībām, ir tikai nojaušams, jo bijušais nacistu pakalpiņš darbojas caur labi maskētām ķēdes struktūrām un uzticamiem lokāliem šakāļiem, kuru vārdus mēs šeit Latvijā arī labi zinām.

Bet beidzot ir pienācis laiks, kad šo vīru sāks ķidāt fundamentāli.

Beidzot! Baltā nama saitā izvietotā petīcija atzīt Džordžu Sorosu par teroristu īsā laikā savākusi vairāk kā 100 000 parakstu. Tieši tik , cik nepieciešams, lai Balta nama administrācija petīciju sāktu izskatīt.
Ko saka šis dokuments?

"Džordžs Soross ar iepriekšēju nodomu mēģināja destabilizēt valsti un veica vardarbības aktus pret ASV un to pilsoņiem.Viņš finansēja un radīja desmitiem un simtiem organizāciju, kuru mērķis bija pielietot Alinska teroristisko tīklu taktiku, lai sagrautu ASV konstitucionālo sistēmu"

Tāpat petīcijā prasīts arestēt Sorosa aktīvus un īpašumus ASV.

Tas, saprotams, var arī ne pie kā nenovest, zinot "dziļās valsts" saimniekus, bet , iespējams, viens otrs pieminēs Sorosa mēģinājumus destabilizēt valsti pēc Trampa uzvaras. Jebkurā gadījumā- zvārgulītis ir ieskanējies. Cerams, ka arī Latvijas Sorosa kolona un visi putni un kažokas šo signāliņu sadzirdēs..

Arī tiem no Vienotības, kuri cer atrast Amerikā klusu ostu, vajadzētu padomāt...


Komentāri  

#1 purvaputns 2017-09-02 10:07
Amerika nav vairs klusa osta! tur iet vaļā pilsoņkarš, kurš tikai pieņemsies un sorosiešus- arī no latatejas, izķers un no viņu ādas somiņas un naudasmakus tur iztaisīs! Amerikā ir labas ādas apstrādes tradīcijas!

You have no rights to post comments

Web Analytics