Tāpēc, ka tās ir pie vecā, nemirstīgā Kaščeja Sorosa..

Par šo atklāsmi  varam pateikties paša Sorosa dokumentam, ko publicējuši hakeri no DC leaks. Īsumā - neskaitāms daudzums deputātu un komisiju locekļi ir saistīti ar Open Society fondu un barojošies no tā.Ir šajā sarakstā arī mūsu kaimiņzemju deputāti..Dosjē kā jau dosjē- ar īpašām atzīmēm un piebildēm globālistu valodā. Īpaša uzmanība -kreisajiem, zaļajiem un citiem LGTB..

Uz šī dokumenta fona nenākās brīnīties par cīņu par 3.tualetes ierīkošanu, pilnīgo impotenci migrantu uzbrukuma novēršanā un LGTB uzvaras gājienā. To apmaksā EU valstu nodokļu maksātāji, bet Sorosa izdevumi ir daudz mazāki- sponsorēt saujiņu mērgļu-liberāļu..

Atceroties ES nedemokrātisko un prettautisko būtību- (neievēlēta EK), var saprast , ka Eiroparlaments ir parvērties par tautām nekontrolējamu tīklveida struktūru, ko spēcīgi iespaido privāts investīciju fonds, ko pavada spēcīga kultūrmarksistu  un cionistu kastas smaka.

Palasiet dokumentu- būs interesanti.Vienīgais jautājums- kapēc tur nav latviešu uzvārdu? Vai tie būtu tik augstu hierarhijā , kurā huzāri naudu vairs neņem?

https://legacy.gscdn.nl/archives/images/soroskooptbrussel.pdf

By Zbists

You have no rights to post comments

Web Analytics