Pudelītē, no kuras neilgi pirms savas nāves trešdien ANO Starptautiskā kriminālnoziegumu

tribunāla bijušajai Dienvidslāvijai (ICTY) sēdes laikā iedzēra Bosnijas horvātu līderis Slobodans Praljaks, atrasta nāvējoša ķīmiska viela, ceturtdien pavēstīja nīderlandiešu prokurore, turpinoties neatkarīgai izmeklēšanai par mirušā nāves apstākļiem. (Apollo)

Redakcija.

Horvātu ģenerālis nomira stāvus, tāpat kā dzīvojis, atšķirībā no liberāļu zemes tārpiem un gļēvulīgajiem slepkavniekiem, kas uz savu "tribunālu" aizvilkuši pamatā tikai brīvības cīnītājus un tos, kas aizstāvējuši savu valstu neatkarību no globālistu okupantiem. Pat par Sadama Huseina "notiesāšanu" Irākas tauta nav saņēmusi atvainošanos, bet Hilarijas Klinotones "notiesātā" Muamara Kadaffi Lībiju joprojām plosa jukas. Tā ir visur, kur parādās "demokratizatori".

Dienvidslāvija tika sadalīta ar barbarisku bombardēšanu un viņu zeme piesārņota ar urāna atkritumiem, ko NATO izmantoja bruņusitamajos lādiņos. Varbūt Serbijas nedzīvi dzimušo bērnu vecāki arī kādu var iesūdzēt Hāgas tribunālā? Droši vien, ka viņiem nesanāks, jo Hāgā sēž Beatrise un bariņš vecās aristokrātijas, kas no Vestindijas vergu asinīm ir sabūvējuši savas finansu impērijas, kas joprojām nodarbojās ar to pašu augļošanu un pirātismu, tikai jau modernākā formā.

Horvātu vīrs Slobodans nemira vienkārši tāpat.Ar savu nāvi viņš parādīja savām valstīm, ko ir vērta ES, Rietumu taisnā tiesa un to, ka nevajag steigties uz savienību, kurā nav vērtību.Varbūt serbi ceļā uz ES aizdomāsies, kāpēc viņu svētvietās Kosovā Ramadana laikā albāņi kauj aunus?

Un par ko ir vērts cīnīties un mirt?

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-12-01 00:10
par sev un savu ģimeni ir vērts cīnītie un mirt Un tikai! nevienam citam neticu.
bet ģenerālis bija Vīrs! visu cieņu šādiem cilvekiem, Tikai vēl labāk būtu, ja viņš ellē būtu nogādājis iespējami vairāk savu tiesātāju- Paaules ļaunums-liberālo globalizatoru.

You have no rights to post comments

Web Analytics