Kopš tālā 1923. gada , kad jaunais grāfs Rihards Kudenkofs- Kalergi publicēja savu manifestu „Paneiropa”

ir pagājis krietns laiks, bet notikumu reālā gaita rit tieši tā, kā paredzējis Paneiropas „tēvs ” savos traktātos..Rasu sajaukšanās, migrācija, Eiropas haotizācija un nacionālo valstu sairdināšana ar separātisma palidzību..
Pirmais jaudīgais eksperiments ar Vienotās Eiropas izveidošanu tika sākts 1939. gadā un A.Hitlers visnotaļ veiksmīgi  „konsolidēja” Eiropas ekonomiskās jaudas , vienlaicīgi likvidējot nacionālās valdības un aizstājot tās ar okupācijas pārvaldi, kas nebūt nesajūsmināja vietējos..Līdz ar to, projektam „Adolfs” izbeidzoties, bija jāatrod kāda pieņemamāka un nesāpīgāka alternatīva .
ES šībrīža izskatā ir perfekta paneiropas teorētiskā projekta realizācija- nacionālie parlamenti praktiski
vairs nespēj cīnīties ar ES patvaļu un ekonomisko spiedienu, turklāt globālisti prasmīgi izspēlē arī separātisma kārti- pat tāda jaudīga valsts kā UK sadūrās ar Skotijas referendumu, bet Spāniju plosa kataloņu jautājums..

Globalās finansu oligarhijas pasaules sagrābšanas un pakļaušanas plānus šobrīd ierobežo tikai jaudīgas
nacionālās valstis, kuras joprojām grib kontrolēt savas lietas. Globālistu metodes ir bijušas dažādas- līdz klajai agresijai Balkānos un Dienvidslāvijas sadalīšanā sīkās, savstarpēji naidīgās valstelēs, ieviešot „balkanizācijas” konceptu kā ideālās kontroles mehānismu un beidzot ar jaudīgiem nacionāliem referendumiem Skotijā un Katalonijā, dāsni finansējot neizvēlīgos nacionālistus, kuri, iespējams, pat ne vienmēr nojauš „sponsoru” identitāti..

Loģiski, ka šādas metodes tiek lietotas pret spēcīgām valstīm, piemēram, Baltijas gadījumā tas nav nepieciešams, jo to atkarība no ES ir 100%, savas ārpolitikas un finansu sistēmas sen vairs nav.
Globālisti, saprotams, ir gatavi jebkurai briesmīgākajai vardarbībai, ja tā būs vajadzīga nākotnē, bet šobrīd viņu ierocis ir maldināšana, uz ko iekrituši arī Latvijas labticīgie tautu pašnoteikšanās tiesību fani, kuri masveidīgi aizstāv Katalonijas neatkarību...Tautieši, papētiet sīkāk, kas noticis ar Jūsu pašu pašnoteikšanās tiesībām))!! Kapēc nodokļi tiek celti, lai atņemtu privātīpašumu, padarītu neērtu privāto auto lietošanu? Nevainojiet sīkos kangariņus no Koalīcijas- viņi tikai pilda jaunākās ANO rezolūcijas, par kurām Jums pat nav nojausmas, bet kuras parakstījuši jūsu vietvalži, neapspriežoties ar tautu... Sīkāk par  tēmu- Valda Šteina pētījumā.

P.S.

Interesanti ir pavērot globālo banksteru un neoliberāļu struktūru darbību Latvijā. Kopš 1991. gada sašaurinās valsts loma sociālā taisnīguma nodrošināšanā, bet nodokļi nemazinās! Ārsta pakalpojumi no bezmaksas kļuvuši par maksas, ceļu nodoklis paaugstinās, bet ceļu kvalitāte- pasliktinās..Kāpēc tā? Pasaules naudas saimnieki būvē jaunu pasauli bez robežām, kur kapitāls plūdīs kā ūdens, bet darbaspēks bez mājām un tautības tam sekos..Tātad mājas un tautības tiem vispirms ir jāatņem!!

Nacionālās valstis ar to sociālajām programmām globālistiem šķiet tīrā izšķērdība, bet šo valstu kvalitatīvās izglītības programmas- bīstama ideoloģiska diversija, kas traucē jauno vergu kastas audzināšanu.

Jaunās ANO agendas 2030 realizācijas pazīmes Latvijā.

1) "Šadurska reformas"- izglītības kvalitātes un satura apzināta degradēšana

2) Iedzīvotāju ekonomiskās neatkarības un pašpietiekamības graušana ar NĪN palidzību un nodokļu paaugstināšanu, apzināti radot uzņēmējdarbībai nepiemērotu vidi.

3) Apzināti realizēta depopulācijas politika, izstumjot trimdā ekonomiski aktīvos iedzīvotājus un apgādājot ar kvalificētu darbaspēku transnacionalās korporācijas.

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-12-29 13:13
iespējams. Kaut kā tā viņu ''neatkarības'' cīņa tāda komiska- atdalīties no impērijas Spānijas, bet palikt ļaunuma Impērijā ES... Arī pučadēmōns atskrēja uz Brosrli- impērijas centru.... Es ja gribētu emigrēt tad uz neatkarīgu valsti- Paragvaju, Bolīviju , vai sliktķajā gadījumā- Ķīnu dotos.Kaut arī es vienmēr esmu bijis par katras Tautas pašnoteikšanās tiesīnām.

You have no rights to post comments

Web Analytics