Amerikānis notiesāts par internetā paustiem draudiem nogalināt Obamu. LETA.

ASV Masačūsetsas štata iedzīvotājam ceturtdien tika piespriests sešu mēnešu cietumsods, ko viņš jau izcietis apcietinājumā, par Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) vietnē ievietotu paziņojumu, ka viņš plānojis nogalināt toreizējo ASV prezidentu Baraku Obamu.

Amerikāņu likums, izrādās, ir samerā lokans, jo attiecas ne uz visiem Prezidentiem...

Augšā lejā lēkājošas (pazīstami , vai ne) meksikāņu un puertorikāņu ordas onlainā skandēja " Mata Tramp", LGTB aktīvisti nēsāja Trampa nāvi pieprasošus transparentus, mēdīji veidoja feikus sižetus par Trampa nāvi, reperi nepaslinkoja par šo tēmu sacerēt repus, bet novecojušas Holivuda lezbietes draudēja pamest valsti.. Tātad Trampu drīkst, bet klintonītu Obamu ne?? Viņam pienākās tikai tikai Šnobeļa miera prēmija par Tuvo Austrumu nopostīšanu?

Arī Latvijas prominences centās kā mācēja, tikai atšķirībā no Šēras un citām zilzeķēm, Streips, piemēram,  LV vairāk pamest nevarēs))) Ko atliek darīt Latvijas sorosītiem? Skrējienā mainīt kažociņus un žāvēt pilnos pamperus, jo globalā paradigma mainās ļoti nopietni un drīz var nākties arī atbildēt par saviem vārdiem..

You have no rights to post comments

Web Analytics