Varam tikai iedomāties , kādas svētas šausmas sajuta Latvijas liberālā "elite", kad Frau Ribentropas izstieptā roka netika saņemta...Frau pat netika apgrābstīta , uz ko noteikti būtu piekritusi, lai tikai kliedētu neveiklo situāciju.

Tas bija vairāk kā skaidrs signāls tam, ka Eiropai savas problēmas nāksies risināt pašai. Un Baltija diezvai būs Trampa dienas kalendāra pirmajās lapās.

Ko tas nozīmē praktiski? Karaspēka uzturēšana maksā dārgi, šobrīd daļu varas struktūru joprojām pārvalda klintonīti, tāpēc administrācijas darbība ir samērā šizofrēniska, jo pie stūres ir divi vadītāji ar principiālām domstarpībām par maršrutu..Ja tiek turēts kurss uz Ameriku savās nacionālājās robežās, tad daudz armijas Eiropā vienkārši nav vajadzīgs- visi taču saprot, ka reālu draudu nav.. Ja iecerēts uzbrukt Krievijai, tad to var darīt tikai ar kodolieročiem, jo sauszemes operācija būtu vienkārši pašnāvība..Turklāt jēdzīgu karavīru Eiropā šobrīd nav, ja atskaita islamistu "bēgļus")))

Vakar, lūk, kārtējais Ali Agbar atņēma ieroci franču "specvienības" (!) kareivim patruļas laikā Orlī lidostā.Turklāt situācija bija tik apkaunojoša, ka presei tika sniegtas vairākas pretrunīgas notikuma versijas..Protams, uzbrucējs tika nošauts, taču ar savu mierīgo nāvi pierādīja, ka kārtīgam islamistam ir pilnīgi vienalga- pravieša vārdā var dzīvot, gan mirt..Un ko šie liberāļu vārguļi var tam stādīt priekšā? LGTB tiesību rulli? Eiropai jāsaprot , ka tuvākajā desmitgadē būs vajadzīgi karavīri, nevis jau skolā pederalizēti jefiņi, kas čurā tupus un kritiskos brīžos meklē trešā dzimuma tualeti..

Ko par saspringto situāciju domā Frau, kas jau sen parakstījusi pilnīgu padošanās aktu klintonītiem? Un ko darīt Latvijas liberāļiem, kuriem draud lielas problēmas pat pirms 2018. gada vēlēšanām? Iespējams, jāsāk meditēt vai jālieto nomierinoši līdzekļi- politiskā manevra iespējas gandrīz izsmeltas.

You have no rights to post comments

Web Analytics