Ekonomika

Lai uzceltu jaunu valsti, ir jāņem vērā pagātnes fatālās un grūti labojamās kļūdas un ilūzijas.. Bīstamākā no kurām saucās- tirgus visu atrisinās!

J.Kučinskis

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts-  www.pietiek.com

Nu jau visi zina, ko nozīmē burtu salikums OIK.Autors- Māris Jurjāns
Šīs modīgās kriptovalūtas gaitām ar uzmanību seko prese un TV, cenšoties saprast un prognozēt šī jaunieveduma likteni.

Ģenerālprokuroram tika iesniegts kolektīvs iesniegums par to, ka Rīgas rajona tiesā AS SEB bankas civillietā C04450712 iesniegtais “IZPILDES APLIECINĀJUMS”,

Brīnaties, ka no algas nekas nepaliek?Jo 2. miljoniem klaušās budžetā jāatdod - 10 miljardi!

Kas kļuva par "jaunajiem saimniekiem"?

Īrnieki, kuri dzīvoja denacionalizētajās mājās, paļāvās, ka viņu intereses būs ievērotas

Arturs Priedītis

Ādama mantojums ir ļoti daudzpusīgs. Tajā ietilpst ne tikai klaušas, augļošana, zinātniski tehniskais progress, par ko bija runa pirmajā esejā.


Latvieši vienmēr bijuši maizes ēdāji un vēsturiski zināms, ka maizei ir bijusi centrālā loma mūsu tautas ēdienkartē.

Šis vīrs to zin vislabāk. Visticamāk, karš būs tur, kur valstis nav akceptējušas savas Centrālās Bankas pāreju Rotšildu noziedzīgā klana rokās.

Valsts noteikti nepieder tiem, kas rej suņu būdās. Tā nepieder arī tiem, uz kuriem rej..

Vai darījumi ar Iedomu draugu ir likumīgi?

 
 Ir dzirdēts teiciens, ka banku var nosist ar avīzi, kas tā īsti Latvijā nedarbojas, bet pēdējā desmitgade neapstrīdami  ir pierādījusi, ka cilvēku gan var nogalināt ar tiesas spriedumu.

 Jautājums Prezidenta kungam, no kura mutes esot pasprukuši vārdi: OIK2

Kāpēc Šadurska kungs gadiem rūpīgi strādā pie izglītības sistēmas kvalitātes pazemināšanas un eksakto priekšmetu izskaušanas?

Atkal sabriedis skandāliņš un tiek meklēts Putina DNK uz Trampa ancuka.

Autors: Māris Jurjāns, žurnālists, fotogrāfs un veselīga dzīvesveida piekritējs

Pēdējā laikā presē un TV daudz diskutē, vai Latvijai vajadzīgs vēl viens jauns lielveikals.

Banksters By Andy Newbom

Vakar, staigājot pa Rīgas apgabaltiesu, uz lietu saraksta ieraudzīju pazīstamu vārdu. Sākumā nespēju noticēt, tāpēc iegāju tiesas zālē paklausīties un tiešām


Attēlā- Latvijas pamatiedzīvotājs, kurš spontāni atskārtis neoliberālās ekspluatācijas būtību.

Sociālisms (no lat. sociare - dalīties") ir plašs sociālo un ekonomisko iekārtu kopums, kuru mērķis ir ekonomika, kas kalpo sabiedrībai, demokrātiska ražošanas līdzekļu pārvalde un taisnīga (atbilstoši ieguldījumam) labumu sadale.

Oligarhu lietas dūmu aizsegs ir labs fons, lai kārtotu netīras lietas un turpinātu zagt gaišā dienas laikā. Par laimi lielajiem kombinatoriem, Latvijas tauta spēj piefiksēt tikai desas zādzību no letes, daudz talāk izpratnes līmenis diemžēl nesniedzas.. Bet nozagt šoreiz ieplānots stipri vairāk..

www.infotop.lv Klaipēda saņēmusi pirmo kuģi ar amerikāņu gāzi


LETA Gāzes terminālim Skultē būtu milzīgas tehnoloģiskās priekšorcības, taču valdība projektā nav gatava iesaistīties.

Trīsjūru sammitā Varšavā, kur pēc aģentūras Reuters informācijas amerikāņu sašķidrinātā gāze tiks piedāvāta otršķirīgajām Eiropas valstīm, iespējams, notiks darījumi , par kuriem skaļi nerunās.

No šā gada 1.jūlija nedaudz pieaugs dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām, kuras gāzi izmanto par kurināmo, liecina AS «Latvijas gāze» paziņojums oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».

Ir lietas, ko nespēj komentēt pat Baltā nama oficiālais pārstāvis Šons Spaisers..

Attēlā- Kung fu meistars ar savām ģenitālijām izkustina 13 tonnas smagu autobusu

Teorētiski Latvijas Banka pēc 1922. gada Satversmes ir Latvijas tautas īpašums.. Tā darbojas tautas labā. Atskaitās valstij un nav virs tās. Emitē naudu un uzrauga bankas.

Masu mēdiju prasmīgi radītā migla bieži neļauj saprast pasaules politikas gaitu, jo no Latvijas preses slejām sen pazudusi analītiskā starptautiskā žurnālistika, kas arī nav nekāds brīnums.

Pirmās kapitālistiskās Latvijas un sociālistiskās Latvijas ekonomisko rādītāju salīdzinājums.

Kā jau konstatējām iepriekšējos rakstos, ir pagrūti atrast racionālu kodolu Rail Baltic būvniecībā. Turklāt pašu Rail Baltic runasvīru kuslā īdēšana un nespēja operēt ar skaitļiem pierāda acīm redzamo. Proti, viņi paši nav informēti par pasākumu kopumā.