Atkal sabriedis skandāliņš un tiek meklēts Putina DNK uz Trampa ancuka.

Šoreiz izcēlušies žurnālisti - pētnieki no ICIJ..Kā sacīt jāsaka- grūti neizpētīt , ja specdienesti ieliek rokā mapīti un vēl pasaka ceļavārdus..Šoreiz izdevies atrast saiti starp šķidrās gāzes transportēšanas milzi Navigator Holding ltd un ASV ministru Vilburu Rosu, kuram joprojām piederot 30% akciju. Kas ir tikai saprotami, jo blēdās un šiverē  jau ne tikai latviešu činavnieki.Vēl saprotamāk ir tas, ka zem Trampa ļaudīm tagad rakt ir viegli un patīkami, to nodrošina "dziļā valsts" un nepiebeigtie klintonīti..

Savukārt par "dziļās valsts" izmisumu un organizatorisko haosu liecina fakts, ka vēlme iezāģēt Trampam ir tik milzīga, ka konkrētā pasākuma blakusefekti nemaz netika pamanīti vai arī tika ignorēti.Pilnīgi nejauši tika sagrauta naivajiem austrumeiropiešiem radītā leģenda par to, ka gāzes tirgus liberalizācija piepludinās visas būdiņas ar lēto gāzi. Speciālisti , protams, brīdināja , ka gāze ir biržas prece, kuru līdz Eiropai ir jāved 8000 km un tad vēl jāpārkrauj, nemaz nerunājot par agregātstāvokļa maiņu.Tāpēc arī viens no Lietuvas valsts noslēpumiem arī ir amerikāņu šķidrās gāzes cena. Savukārt ICIJ pētnieki, mēģinot parakties zem Trampa, publicēja citu, ne mazāk briesmīgu informāciju.

Un proti, amerikāņu šķidrā gāze, ko regulāri uz Antverpeni piegadā Navigator Holding ltd lielie tankeri, tiek pildīta Ustj-Lugā..Kas arī ir visnotaļ saprotams- ceļa izdevumi ir reizes 5 mazāki, nekā pārdzenot no ASV..Ekonomiskie aprēķini rāda, ka gāzi piegādāt no ASV ir izdevīgi tikai uz Dienvidaustrumāziju lielākās cenas un mazākā attāluma dēļ, tāpēc varam pieņemt, ka mūsu reģionā izdevīgi ir tirgot tikai norvēģu un krievu gāzi.

Bail pat padomāt, ko šobrīd jūt Duļa Gribauskaite, kas tā gribēja tik vaļā no krievu gāzes smakas, ka bija gatava maksāt 25% virs tirgus cenas..Bet kā mēs zinām, ne pārāk gudros ieklapē arī baznīcā.

Autors- Plutarhs

Redakcijas kolāža

https://www.icij.org/investigations/paradise-papers/donald-trumps-commerce-secretary-wilbur-ross-and-his-russian-business-ties/

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-11-07 08:56
Labs! kā man patīk kad šitos Apvienoto baltijas Izmirātu un failed state-Ukrainas darboņus jāj! Ukraiņai tirgo ''Amerikāņu '' ogles no Donbasa,leišiem - ASV gāži no Ustjlugas! tikai dārgāk! bet pastalu dauņi nebeidz brīnīties,kāpēc šie paliek jo gadu jo nabagāki.
#2 soprano 2017-11-07 09:59
labs starpnieks pat pirtī blusas notirgos!
Turklāt uz katru šāda izmēra "prezidentu" ir kaudze ar kompromatu, kas palīdz pieņemt "pareizus" lēmumus..Uz Merkeli paskaties!
#3 purvaputns 2017-11-07 15:34
protams! tā darbojas banku cionistu sistēma!

You have no rights to post comments

Web Analytics