Sabiedrība

Redakcija. Ar piebildi, ka domā tie, kam ir,  ar ko domāt. Varas partijas šobrīd saprot, ka vienīgais glābiņš ir FB un varbūt pat

Māris Jurjāns.

Kas ir valsts ideoloģija? Vai tā ir vajadzīga? Vai varbūt tā ir pagātnes palieka? Uz šiem jautājumiem iespēju robežās mēģināsim rast atbildi.

Redakcijas priekšvārds.

Lai saprastu, kur esam, kurp ejam un kāpēc piepildās vecais ķīniešu lāsts: "Kaut Tu dzīvotu pārmaiņu laikos!" , reizēm ir derīgi paskatīties arī

Redakcijas piezīme.

Cienījamā autora pētījums Jums liks ne tikai kritiski izvērtēt pagātni, bet arī atbild uz daudziem šodienas jautājumiem, piemēram, kā maza


Tā saucamā Rietumu civilizācijas vēsture ir imperiālisma, citu tautu kolonizācijas, laupīšanas un genocīda vēsture.

Jānis Kučinskis: Kā ASV kolonizē Austrumeiropu. Ukrainas piemērs

Situācijas pataloģisko absurdumu mēģināsim ilustrēt ar vienkāršu piemēru par mantiniekiem.

Redkolēģija TVRIGA

Atgādinām , ka tās patiešām šoreiz ir pēdējās vēlēšanas..

Redakcijas piezīme. Saņemieties un izlasiet līdz galam..Pāries vēlme apkarot mūsu nīkos oligarhus un parādīsies īsta cīņas griba!

redakcijas piezīme.

Kāpēc gadu desmitiem tiek uzskatīts, ka "demokrātijas" eksportam visi līdzekļi ir labi? Kāpēc "demokratizētajās" valstīs ir jukas un situācijas pasliktināšanās? Tāpēc , ka "demokratizētajās" valstīs reālā vara pāriet no nacionālajām valdībām pie globālistu magnātiem.. Latvija diemžēl nav izņēmums..Pietiek.com
16.01.2018.

 

Arturs Priedītis

Patiesība par „perestroiku” jeb vēsturisko mītu magma

Latvijā šodien par „perestroiku” ir divas patiesības – objektīvā patiesība un oficiālā patiesība.

 

Kapteinis Nemo 2017.12.12.

Pēc izlasīšanas apēst.

Redakcijas piezīme.

Stipra ģimene ir tā veselīgā šūniņa, kas iestāsies par savu valsti, savu dzīves kārtību un savām vērtībām.

LR Prezidentam, LR Tiesībsargam, Ministru Kabinetam, LR Saeimai   Rīgā, 2018.gada 11.janvārī

Domnīcas Chatham House iegūtie oficiālie dati ir satriecoši- Eiropas elites un tautas vēlmes nevis vienkārši nesakrīt, bet izvietotas pilnīgi pretējos vektoros..

Redakcijas piezīme pie K. Rancāna raksta no www.pietiek.com

Būsim īsi un konspektīvi, jo apzināmies, ka ne visiem būs jaudas izlasīt šo vērtīgo rakstu.


 

Dictum de omni et nullo (jeb ironiska eseja par dažiem Latvijas idiotizētājiem)- Artūrs Priedītis

 Pasaules Jaunā Kārtība.

Mīļie tiesneši, ir pagājuši tikai nieka 4 gadi, kopš 2013.gadā žurnālā "IR" bija Indras Sprances publikācija par to, ka banku pārstāvji izsaka


Tavistokas institūts

"Jaunvalodas uzdevums ir sašaurināt domas horizontu. Mēs padarīsim domu noziegumus neiespējamus, jo tiem vairs nebūs vārdu.

www.la.lv Autors: Māris Jurjāns – žurnālists, fotogrāfs, veselīga dzīvesveida piekritējs

Arturs Priedītis.
No pamfletu cikla „Siseņi”

AICINĀJUMS!
1991.gada prāta spēlē "ATMODA" Latvijas PSR Augstākā padome pret Latvijas tautuViktors Birze
Par neeiropiešu masu imigrāciju un tās sekām vecajā Eiropā ir rakstīts un runāts jau gadiem ilgi.

Arturs Priedītis

Vārdkopa „operatīvās informācijas avots” bija termins VDK.

Esmu vecis. Un man visu mūžu ir uzmākušās sievietes. Kaut kā esmu ar to ticis galā un šobrīd,  sirmgalvja stadijā esot, man nav sev ko pārmest.

   Arturs Priedītis

   Daniels Pavļuts nošķaudījās divas reizes.

Uz valdošās koalīcijas planētas iestājies ekonomiskais uzplaukums, tautsaimniecība sasilusi, pilsoņi saņem eiropiešu cienīgas algas,

 

Andris Orols- ID (Identifikācijas karte) drīz būs obligāta! Elektroniskā verdzība tuvojas!

Elites centieni uzdot 1918. gada 18. novembra republikas nodibināšanas datumu  kā vienīgo īsto un pareizo, ir saprotami un tiks izskaidroti vēlāk.Izmantojot valdošās elites piemirstu valdības noteikumu punktu, Lato Lapsa ir vērsies Satversmes aizsardzības birojā (SAB) ar oficiālu iesniegumu, pieprasot izsniegt publicistiskiem mērķiem Valsts drošības komitejas (VDK) aģentūras kartotēkas dokumentus.

LETA- NATO centra vadītājs: Krievija ar mācībām «Zapad 2017» vēlējās iebiedēt Baltijas valstis.Pašpasludinātā nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL!-TB/LNNK) izštukojusi, ka demogrāfijas problēmu risināšanai nākamā gada budžetā vajadzētu kādus 85 miljonus eiro. Tak mūsu finanšu svētība Dana Reizniece-Ozola iz zaļzemniekiem apgalvo, ka pietiks ar 12 miljoniem.


Arturs Priedītis

www.pietiek.com

Tautas politisko apziņu nosaka tautas nacionālais raksturs jeb, svešvārdā izsakoties, mentalitāte – atsevišķam cilvēkam vai cilvēku kopai (tautai) raksturīgs domāšanas veids,

LSM.LV

Parakstīts divpusējs līgums starp Latvijas un Dānijas Aizsardzības ministrijām par Dānijas bruņoto spēku rīcībā esošo pretgaisa aizsardzības raķešu sistēmu “Stinger” iegādi.

Zaldāts, kas pildīs politiskos uzstādījumus, kā vajag - tā «Latvijas Dzelzceļa» (LDz) toreizējo vadītāju Uģi Magoni raksturoja pēc 10. Saeimas vēlēšanām opozīcijā palikušais Ainārs Šlesers, mēģinot panākt Aivara Lemberga atbalstu Magoņa palikšanai amatā. (LETA)

Sodomīti, kā izriet no nosaukuma, dzīvojuši jau senajā Sodomā, nemaz nerunājot par Romas impērijas periodu, kura geju tiesības un skaisto dzīvi  joprojām varētu apskaust Sanfrancisko un Losandželosas zilo rajonu iemītnieki.

 

Ilustrācija -Blizzgame
Raksta autors ir www.pietiek.com lasītājs. TV Rīga redakcijai nav ko daudz piebilst...Viss rakstītais ir patiesība, nepatīkama, bet šobrīd arī ļoti nepieciešama. Reizēm gan melnās krāsas ir par daudz..Tik daudz , ka aiz tās sauli neredz.. Bet vai katrs atsevišķi esam gana daudz darījuši, lai būtu šo sauli nopelnījuši? Un tātad, raksts..

Ilustrācija- nodokļu maksātājs un valsts

Eksperti skeptiski par nodokļu reformu: Cerēto ēnu ekonomikas mazināšanos var nesasniegt
Apollo, 02.08.2017.

Protams, dīvaini, ka no kaut kā tāda baidījās televīzijas producente — faktiski jau nedēļas nogales „informativi analītiskā raidījuma" galvenā veidotāja un vismaz formālā satura noteicēja.

Illustration by Alex Horley

4.daļa. SPECIFIKA PRASA
Ivans Voronovskis ļoti baidījās no skaļām lietām. Drošības Policijas vecākais izmeklētājs, protams, ļoti labi zinajai kas ir tā iestāde, kur viņš strādā.

Gana klaunādes! Apsveicam ar vainīgā un sliktā atrašanu! Tā ir Sudraba!!! Urā, tautiešu sabiedriskā doma un socialie tīkli svin kārtējo uzvaru.

3. ZIEMA ATGRIEŽAS

Valērijs Zimins ļoti baidījās no nejaušībām. vispār viņš pēdējos gados parādījās reti, lai gan savulaik, Latvijā vēl jaunības kļūdu dēļ šeit bija nozīmējies vairāk, nekā būtu gribējis.

2. MIROŅI SAROSAS
Aivars Embergs ļoti baidījās no miroņiem. Dievam viņš neticēja jau kopš studiju laika notikuma, par kuru viņš centās neatcerēties, kurš bija izstumts kaut kur dziļi, dzili zemapziņā.

I DAĻA
1. NEPATIKŠANAS IERODAS
Aldis Dundurs ļoti baidījās no nepatikšanām. Prokurors labi zināja, ka kaut kas viņā ir tāds, kas nepatikšanas vienkārši pievelk. Turklāt runa bija nevis par kādiem sīkumiem — uz datora klaviatūras tieši nelaikā izlietu kafiju vai vēl vairāk nelaikā nozudušu atbildi uz oficiālu pieprasījumu.

Šis plašākā sabiedrībā nezināmais deputāts bija Gundars Valdmanis, ievērojamā latviešu pirmskara saimnieciskā darbinieka un finansista Alfrēda Valdmaņa dēls, kurš izpratni par morālu politiku un biznesu gribēja atnest arī uz Latviju. Tajā brīdī , kad tās visvairāk pietrūka. Stāvēt un krist par principiem nav viegli- gan tēvs, gan dēls nesasniedza 70 gadu vecumu un viņu nāves cēlonis nav zināms.

Grāmata beidzot ir ieraudzījusi dienas gaismu un cerams , ka arī dienas gaismā iznāks arī daži ēnu personāži, kuru izveidotā sistēma ir padarījusi Latviju par valsti, kur nekas nefunkcionē tā , kā tam vajadzētu. Grāmata ir trilleris -detektīvs , bet darbojošās personas atpazīstamas bez grūtībām. Turpmāk publicēsim šo grāmatu turpinājumos.

Attēls no grafikas cikla-"Jenoti laikmetu griežos".


Oligarhija: kastas ģenēze un kastas misija - Arturs Priedītis. www.pietiek.com

Aģentūra LETA.

Politiskās partijas «Vienotība» «liberālais spārns» gatavojas veidot jaunu partiju, tādējādi sagaidāms, ka līdz septembrī paredzētajam kongresam «Vienotība» sašķelsies, vēsta «TV3 Ziņas».