LETA

Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei pastarpināti piederošie uzņēmumi "Vēja parks" pērn obligātajā iepirkumā pārdevuši kopumā 35 916 438 kilovatstundas elektroenerģijas par 3 993 908 eiro

(pirms subsidētās elektroenerģijas nodokļa (SEN) nomaksas), liecina Ekonomikas ministrijas (EM) apkopotā informācija.

Redakcija.

Valstī nav elektribas bada.Toties ir desmitiem sabojātu upīšu, kur pilnībā izjaukta ekosistēma un pārpurvojusies apkārtne.Un šeit ražotā elektroenerģija tiek iepirkta 3 reiz dārgāk nekā Nord Pool un 5 reiz dārgāk nekā varētu iepirkt no Krievijas.Visiem zināms, ka lielo vairumu šo "atjaunojamo enerģijas ražotāju" kontrolē dažas oligarhu ģimenes, kas arī barojās no pašu izveidotas siles. Un ja reiz nu tagad ir iestājusies brīvība izvēlēties piegādātāju, tad būtu tikai taisnīgi maksāt oligarhu uzņēmumiem tā brīža biržas cenu un ne vairāk.. Jo ilgtermiņā mazie hesi un vēja ģeneratori  ir videi un ainavai postošs pasākums.

1991.gadā visa Latvijas Republikas energosistēma bija Latvijas tautas īpašums.Un joprojām tā ir visu īpašums. Jo Orvela cūkas ir kūtī galvenie tikai tik ilgi, kamēr saimnieks Džonss nav atpakaļ.

 

You have no rights to post comments

Web Analytics