Iskolata republikas karogs ir Latvijas pirmā valstiskuma simbols pirms visiem pazīstamās 1918. gada versijas. To par savu simbolu izvēlējusies partija" Par neatkarīgu Latviju" jeb PNL.

Izteikta antisistēmas partija, no kuras reāli būdu jābaidās "establišmentam", kā arī tā priekšniekiem no Briseles un Vašingtonas. Varētu teikt, ka tie ir Latvijas " Le peņi" - gana jaudigas kreiso domubiedru grupas, kas sekmīgi startēja "Suverenitātes" un "Dzimtenes" projektos.Un bija vajadzīga nopietna CVK iejaukšanās, lai nobremzētu jebkādus viņu panākumus. Atļaujamies publicēt partijas nostādnes.

                                                                                                     PNL prasa:

Atjaunot LR Satversmi tās pamatvariantā  pēc   1922. gada parauga, kas paredz bezpartejisku kandidātu izvirzīšanu saeimas vēlēšanās, referenduma sliekšņa atjaunošanu Satversmē paredzētajā 1000 balsu līmenī, atceļot šobrīd nereālo 150 000 balsu normu.

Noteikt LR likumu un Satversmes prioritāti pār starptautisko likumdošanu LR teritorijā.

Pārtraukt koalīcijas partiju reklāmas finansēšanu no valsts budžeta, nosakot visiem vienādus reklāmas laikus un centralizēti drukāt partiju programmas, koncentrējoties uz partiju programmu un ideju  konkurenci, nevis uz sponsoru finansu iespējām.

 Veikt vēlēšanu sistēmas reformu atbilstoši taisnīguma un caurredzamības principiem un 21. gs tehniskajām iespējām.

Ieviest stingrus vēlēšanu procesa uzraudzības noteikumus, kas paredz aprīkot iecirkņus ar novērošanas kamerām, garantēt policista un neatkarīgu novērētāju klātbūtni līdz pat urnu atvēršanas un balsu skaitīšanas brīdim. Biļeteniem jābūt bez konvertēm, jāglabajas vismaz gadu, kā arī jārada iespēja visiem interesentiem digitāli autorizēties un pārliecināties, vai personas izvēle nav tikusi patvarīgi izmainīta.

izstrādāt elektronisku zibensreferendumu sistēmu ar mobilo telefonu un sociālo tīklu autorizāciju.

 

                                                                                   „PNL” nostādnes banku un tirdzniecības sfērā.

LR ir jāizveido viena banka- Valsts Banka, kas pieder Latvijas Valstij un nav FRS (Federālās rezervju sistēmas) sastāvdaļa.

Valsts Banka atjauno nacionālo norēķinu vienību-latu.

Valsts banka veic norēķinu, emisijas un uzkrājumu funkcijas , apkalpo LV iedzīvotājus un juridiskās personas.

Jaunu ārzemju banka reģistrācija tiek apturēta uz nenoteiktu laiku.

Esošās ārzemju bankas tiek apliktas ar īpašu nodokli, kas kompensē LR zaudējumus viņu ilgstošā peļņas eksporta rezultātā.

PNL uzskata, ka esošās lielveikalu ķēdes deformē Latvijas kultūrvidi un iznīcina videi draudzīgos mazos tirgotājus un zemniekus , tāpēc paredz būtisku nodokļu celšanu lieltirgotājiem.

PVN pārtikai ir jābūt samazinātam līdz vidējam Eiropas līmenim, pilnīgi atbrīvojot no PVN veselīgus, neiepakotus vietējos lauksaimniecības produktus.

                                                                                           Valsts robežas.

Valsts robežas tautas nobalsošanā ir atjaunojamas uz stāvokli pirms 2004. gada ar robežapsardzi un muitas zonu.

Jebkuru preču, civīla vai militāra transporta un personu pārvietošanās pāri LR robežām ir iespējama tikai ar muitas un robežsardzes kontroli.

Valstī nav eksteritoriālu objektu, kuriem nav LR dienestu piekļuves. Ārvalstu bruņoto spēku atrašanās valstī nav iespējama bez Saeimas

piekrišanas un visas tautas nobalsošanas.

                                                                                            Zeme, enerģētika un transports.

 

Izejot no nostādnes, ka 1991. gadā tautas īpašumā bija ostas, energētikas uzņēmumi, flote, lidostas un tranzīta uzņēmumi, bet šodien lielākā daļa peļņas tiek slēpta ofšoros, PNL piedāvā realizēt publisku un caurspīdīgu šo objektu pārvaldību visas tautas interesēs, veicot selektīvu nacionalizāciju.

Nacionalizētas ostas un tranzītuzņēmumi maksās nodokļus pilnā mērā, savukārt nacionalizētie energouzņēmumi nebūs tendēti uz nesamērīgas peļņas gūšanu, kas savukārt padarīs zemākas gāzes un elektrības cenas pozitīvi iespaidojot Latvijas eksporta produkciju.

PNL iestājas par zemes reformu, nacionalizējot  tos zemes gabalus , kas netiek ilgstoši apstrādāti.

Zemes un mežu pārdošana ārzemniekiem tiek aizliegta, apaļkoka eksports aplikts ar paaugstinātu nodokli, veicinot produktu ar augstu pievienoto vērtību ražošanu.

Videi nedraudzīgā „zaļā eneģija”, kas bieži nodara neglābjamu kaitējumu mazajām upēm, tiks iepirkta par standarta tarifu, neļaujot iedzīvoties šauram personu lokam.

                                                                                          NVO,izglītība un reliģija

Veikt skolu reformu, atgriežoties pie klasiskās izglītības pamatiem, izslēdzot liberālo nevalstisko organizāciju ietekmi uz valsts izglītības sistēmu un izņemot no skolu programmam jebkādus genderisma ideoloģijas elementus.

Veicināt interešu izglītību un patriotismu, atjaunojot skolās militarās apmācības pamatus.

Visi NVO, kas saņem naudu no ārzemēm, obligāti iziet pārreģistrācijas procesu.

PNL iestājas par Džordža Sorosa izsludināšanu par persona non grata LV.

PNL pieprasa konstitucionālu aizsardzību tradicionālajām Latvijas reliģijām un izslēdz iespēju sākt mošeju celtniecību Latvijā.

Tapat PNL uzskata par nepieļaujamu atsākt diskusiju par seju aizsedzoša apģērba nēsāšanas aizliegumu.

 

                                                                                         Migrācijas politika.

PNL uzskata, ka  darba migrācijas organizēšana no Turcijas, Tuvo Austrumu valstīm, Albānijas un Kosovas  ir aizliedzama. Darbaspēka ievešana tiek realizēta no  valstīm, kur dominē eiropeiski –kristīgā tradīcija.

Nelegālie ekonomiskie migranti Latvijā netiek pieņemti, jo īsti bēgļi paliek pirmajā drošajā valstī.Latvija nav piedalījusies kolonialajos karos, tāpēc tai nav nekādu pienākumu „bēgļu” uzņemšanā.

Latvija pieņem bēgļus un politiski vajātas personas no savām kaimiņvalstīm, ar kurām tai ir kopējas robežas. Šo personu pienakums ir strādāt un uzturēt pašam sevi.

 

                                                                                      Kā mēs redzam valsts nākotni?

Zaļu..Jo mēs izmantosim to, ko spēj dot mūsu zeme. Latvija ir fantastisks tūrisma galamērķis, Dienvidvalstīm uzkarstot, jau šobrīd pie mums patvērumu meklē daudz itāļu, spāņu un portugāļu.. Arī terora draudi Eiropā ir ļoti nopietni ietekmējuši cilvēku ceļojumu izvēles- monoetniskas valstis tiek uzskatītas par daudz drošākām.

Mazais iedzīvotāju blīvums ļauj nodarboties ar ekoloģisko laukkopību , pēc kuras ir liels pieprasījums pasaules tirgos, kurš augs nākotnē.Tāpēc PNL kategoriski iestājas pret globālajiem līgumiem TTIC un CETA

un redz līdztiesīgas sadarbības partnerus starp Eiropas un Azijas nacionālajām valstīm.

 

Tātad, lūk arī latviešu nacionālisti modernajā versijā..Zem šīs programmas katra punkta parakstītos arī Gerts Vilders un Mari Le Pena. Tas ir tas ,kas vajadzigs, lai nepazustu un neizšķīstu..Un pilnīgi noteikti tas nav vieglas dzīves meklējumu pieteikums- tūlīt varēs vērot mūri, kas izaugs no banksteru, oligarhu, tiesu izpildītāju, geju-sorosītu un ārzemju latviešu aģentūras pāršķiebtajiem viepļiem!!

Vēsturisks dokuments, kas liecina par to ,ka vēlētāji jau 12. Saeimas vēlēšanās bija gatavi balsot par " padarīsim Latviju atkal lielu"! Velētāju aptauja žurnālā "IR" -partija "Suverenitāte" ar šiem pašiem ļaudīm un šo pašu programmu izpelnījās viennozīmīgu atbalstu...Liekot atkal aizdomāties par velēšanu procesa kvalitāti.

 

Edvīns Puķe (PNL) :

Mežonīgais kapitālisms savā, viss sliktākajā, neoliberālā formā, laupa darba cilvēkam, ne tikai cieņu, bet arī materiālo bāzi valsts pastāvēšanai, kuras īpašumu 4.maija režīms nozaga,
lai izpārdot, vai vienkārši iznīcināt.Lai mūsu valsts nespētu konkurēt ar rietumu ekonomikām.
Bez atkārtotas, galveno nozaru, banku nacionalizācijas un socializācijas, Latvijas suverenitāte nav iespējama.
Bez suverenitātes atgūšanas, zinātnes, ekonomikas, kultūras attīstība, atbilstoši sabiedrības interesēm nav iespējama.
 
Mūsu mērķis ir strādāt Latvijas, ne aizjūras korporāciju,vai to vietējo marionešu interesēs.
 
Nepiekrītam ķēdes suņa lomai, kurā pretēji valsts vitālām, bet saskaņā ar koloniālās impērijas interesēm, nevaram uzturēt labas attiecības ar visiem kaimiņiem.
Atrodoties bīstamā buferzonā, starp NATO un Krieviju, nepieļaut nekādu avantūrismu, no kura Latvijas ekonomika un valsts drošība tikai zaudē.
 
Atšķirībā no citām, kuras vairāk vai mazāk izmanto kara retoriku dialoga vietā, Mēs esam MIERA PARTIJA
Vēlamies pārorientēt Latvijas ārpolitiku,saskaņā ar Latvijas interesēm, kuru pamatā ir labas un
draudzīgas ekonomiskās, kultūras un sadzīves attiecības ar visiem mūsu kaimiņiem.
Acīmredzamu iemeslu dēļ arī ar Krieviju, kuras tirgi, Latvijas politiķu "elites" darbības rezultātā, mums ir ļoti ierobežoti.
 
Bez Latvijas bankas nacionalizācijas un 1922.gada Satversmes atjaunošanas ir neiespējami izmainīt valsts statusu un tautas verdzisko stāvokli.

 

 

You have no rights to post comments

Web Analytics