Liekas, absurds jautājums. Bet pareiza atbilde iespējama, tikai un vienīgi saprotot, kam šobrīd kalpo valsts, kam tā pieder  un kāda ir tās loma pasaulē.

Vienosimies, ka neķersim pie sirds, bet bezkaislīgi paskatīsimies uz sevi globālistu acīm! Mēs apdzīvojam teritoriju, kas ir kā 2 Holandes, bet iedzīvotāju blīvums ir 10x mazāks. Latvijā ir praktiski visi resursi, kas nepieciešami kvalitatīvai dzīvei, bet demogrāfiskā ilgstspēja ir iznīcināta- LV neražo neko, kas tai nodrošinātu unikālu lomu pasaules tirdzniecībā. Kadru kvalifikācija un rūpnieciskās attīstības līmenis to vairs neļauj. Bet valsts iedzīvotāji aiz inerces sapņo par savu stūrīti zemes un vasarnīcu , fermeri- par ekoloģiskām saimniecībām, studenti- par augstskolām etc etc..

Bet globālistus neinteresē nacionālās valstis ar viņu maniakālo ideju par tradicionālā dzīvesveida saglabāšanu, valodu un citām muļķībām. Tas ir tikai traucēklis kapitāla efektīvā izmantošanā un vairošanā. Latvieši viņu skatījumā ir tikai sarkanās skudras , kas pieķērušās savam cinim un var radīt tikai problēmas. Latvijai ir ideāls ģeogrāfiskais stāvoklis un ostas, šobrīd izveidots arī militārais placdarms. Nebūsim naivi- viņi mūsos neredz pat jēdzīgus kareivjus , tāpēc importē savējos. Par kārtību Latvijā rūpējas globālistu ielikteņi- ar Rietumu specdienestiem saistītie latviešu emigranti un to pēcnācēji, kas Latvijas Republikas  2.0 versijā sagrāba vadošos amatus valsts pārvaldē. Tāpēc, ja Jums liekas, ka kaut kas nav kartībā, tad pamēģiniet atcerēties, kad tika realizēts pēdējais valdības lēmums, ko Jūs tiešām atbalstījāt! Atcerējāties? Es arī ne..Un manis aptaujātie cilvēki arī ..Vismaz pēdējo 10 gadu laikā tādu nav.. Tieši tāpat man nav nācies sastapt cilvēku , kas būtu balsojis par "Vienotību".. Līdz ar to nākas secināt, ka Lato Lapsas minētais politastoņkājis strādā un ir radījis nenomaināmu "eliti".

Un tagad par darbiem. NĪN un citu nodokļu paaugstināšanas epopeja liecina, ka kurss uz iedzīvotāju izstumšanu no valsts ir uzņemts un tiks realizēts. Pamēģināsim modelēt situāciju- LV budžets ir ap 7-8 mlrd eiro.

No globālistu viedokļa visa šī nauda tiek izšķiesta bezperespektīvu aborigēnu vajadzībām, turklāt viņu dzives veids un pretenzijas  traucē optimāli izlietot teritoriju tekošo plānu realizācijai.

Aborigēnu skaits ir stingri glabāts noslēpums, bet apkopojot datus no mobilo telefonu kompanijām un nekustāmo īpašumu apsaimniekotājiem, var saprast, ka iedzīvotāju  skaits Latvijā var svārstīties no 1 miljona līdz 1,4 miljoniem, tāpēc ,paātrinātos tempos izspiežot no valsts vidēja vecuma iedzivotājus, var atrisināt 2 svarīgus uzdevumus- iegūt adekvātu un izglītotu darbaspēku Rietumu darba tirgum un atbrīvot teritoriju no tiem , kas varētu iebilst pret Latvijas valsts pilnīgu pārņemšanu.

Cik iedzīvotāju LR būtu vajadzīgi, lai nodrošinātu apkalpojošo infrastruktūru NATO bazēm un atlikušās "valsts" pārvaldei?

Ostas, lidostas,dzelzceļš,kara bāzes, HES -  max. 30 000 cilvēku

Dažas skolas, hospitāļi un medicīnas centri- max. 10 000 cilvēku

Valsts pārvalde- max. 10 000 cilvēku

Lauku darbi- "Monsanto" lielsaimniecību apkalpošana- max. 20 000 cilvēku.

Servisa sektors-  max. 10 000 cilvēku

Tātad mūsu antiutopijas variantā Latvijā pietiek ar 100 000 vietējo iedzīvotāju, kurus nomināli pārvaldīs esošā "elite", kas būs absolūti lojāla un nodrošināta kā līdz šim. "Elites" drošibas un nemainības jautājums atrisinās automātiski- valsts pārvēršas par NATO priekšposteni, kurš izmanto kara flotes bāzes, lidostas, aizrautīgi būvē jaunus militārās infrastruktūras objektus a la rail baltika un maksā par to- NEKO!!!! Kapēc? Tapēc, ka novēršot korupciju tranzītā ( un skaidrs, ka rietumnieki visu ņems savās rokās) , vismaz 1 miljardu gadā nopelnīt ir elementāri.

Tātad- pie esošā iedzīvotāja skaita budžets ir 7-8 miljardi eiro. Samazinot iedzivotāju skaitu līdz globālistiem vajadzīgajam līmenim, budžets propocionāli būs zem 1 miljarda eiro!!

Vesela liela un ekoloģiski tīra teritorija iekrīt rokās par brīvu, vienigā investīcija- korumpēti deputāti un sīki nodevēji, kas tiek labi apmaksāti par vēlamiem balsojumiem.

Kā izmantot ieguvumu? Nenogremdējama kara bāze ar izeju uz jūru, daudz zemes lielkorporacijām un lielas, tukšas pilsētu platības Rietumeiropas pensionāriem, kurus būs nogurdinājuši džihadistu terors un tradicionalā Eiropas saspiestība.

Ko saka starptautiskā prakse par jūras kara bāzu izmantošanu un ko varēja iegūt valsts, ja būtu bijuši valstsvīri?

"... Москва будет платить Киеву за аренду базы Черноморского флота «живыми» деньгами. При этом общая экономия для Украины по газовым контрактам с РФ составит порядка 40 млрд долларов в течение 10 лет."

Ukraina ik gadus saņēma no Krievijas ap 100 000 miljoniem dolāru par Sevastopoles bāzes īri un ap 3 miljardiem eiro gāzes cenu atlaidēs. Un būtu saņēmuši līdz šai dienai, ja nebūtu sadomājuši lauzt līgumu par labu amerikāņiem.

Cik mums maksā NATO par savas teritorijas pilnīgu izmantošanu? ZERO. Mēs maksājam par metāllūžņiem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja kādu šausmina mūsu antiutopija, tad lūdzu papētiet sīkāk, kas ir noticis ar Kosovu.

Kosova ir Serbijas fragments , kas tika no tās atšķelts Dienvidslāvijas kara rezultatā. (sk. 1991. gads Latvijā)

Mākslīgi pārrautu saimniecisko saišu dēļ šī teritorija nav atkopusies, joprojām atrodas amerikāņu militārās administrācijas un vietējo bandgrupējumu kontrolē. Nomināli to pārvalda kara noziedznieks un reketieris Hašims Tači un amerikāņi nesen šo anklāvu pasludināja par "valsti". Ekonomiskās problēmas ir atrisinātas savdabīgi- kosovāru elite tiek piebarota no ārpuses un ir suniski uzticīga saviem saimniekiem. Savukārt ierindas pilsoņiem ir atstātas savas rūpalas, lai vismaz kāds šajā anklāvā spētu izdzīvot- Kosova ir narkotrafika lielvalsts, anklāvā darbojas lielas amfetamīna ražotnes, kā arī Afganistānas opija pārstrāde. Uz Kosovu ved arī orgānu trafikeru pēdas- kara lidlauki ir ideāli piemeroti šim biznesam. Savukārt zemāka ranga kosovari ir izkliduši pa Eiropu, kur ar saviem darbiem šausmina tiesībsargus, jo cilvēktirdzniecība, prostitūcija, narkotikas un rekets visur praktiski ir albāņu rokās.

Ko ir ieguvuši globālisti? Lielisku anklāvu Serbijas pavēderē, ko jebkurā vajadzīgā brīdī uzrīdīt Serbijai vai jebkurai turienes slāvu republikai, ņemot vērā , ka albāņi ir musulmaņi..

Liekie cilvēki un nedaudzie adekvāti ir aizbēguši krustus mesdami un izklīduši kur kurais. Saimniekiem vajadzīgās "ražotnes" un rīkļurāvēji- palikuši. Anklāvs nes peļņu un kalpo kā bezmaksas kara bāze un pilnīgi neviena nekontrolēta teritorija..Ko vēl var vēlēties?

Vai šis scenārijs Jums neko neatgādina?

 

You have no rights to post comments

Web Analytics