Intervijā "Mājas Viesim"Rungaiņa kungs saka:

“Nav iespējama vienmērīga visas valsts teritorijas attīstība. Mēs neesam tik bagāti, lai varētu uzturēt nereālu sapni. Ja mums būtu tik daudz naftas kā Kuveitai, tad varbūt varētu šķiesties ar naudu, bet diemžēl tā nav. Šobrīd varam izšķiest vienīgi Eiropas fondu naudu.” Rungainis arī nevilcinās norādīt, ka lauku ceļi un cita infrastruktūra tiek uzturēta par pilsētnieku naudu. “Es kopā ar citiem nodokļu maksātājiem uzturu laukus. Un tā notiek ne tikai Latvijā, bet arī Šveicē, Vācijā un citās zemēs.”

Tiktāl Rungaiņa kungs..

Un šeit viņam varētu piekrist, tiesa gan, ar piebildi..Tas notiek tāpēc, ka mēs dzīvojam nevis cilvēku, bet svešu zemju finansistu zīmētā pasaulē. Ir zināms, ka uz Zemes ir bijušas vismaz 2 civilizācijas , kuras arī bija iestrēgušas preču-naudas sistēmas arhaismā un sevi izcepa kārtīgā un likumsakarīgā kodolkonfliktā kopā ar visiem tuklajiem investīciju baņķieriem , kurus mēs šobrīd pildām savu automašīnu bākās fosīlā kurināmā veidā.

Latvijai nav vajadzīga dalība spēlēs, kurās tā nevar uzvarēt. Latvijai nav vajadzīgi investīciju baņkieri un citi finansu blēži. Latvijas bagātība ir tās cilvēki un zeme. Latvijas spēks un pašpietiekamība ir kooperācijā. Atļausimies oponēt- saimniekošana un bizness uz laukiem nav tikai zemes aršana un graudkopība, kurai tiešām šobrīd vajag daudz mazāk cilvēku kā agrāk.

Visā pasaulē ir milzīgs pieprasījums pēc ekoloģiskiem nišas produktiem, jo zeme vairumā valstu ir sagandēta, ir pieprasījums pēc sulām, pēc ziemeļu šķirņu āboliem un pēc visu veidu dehidratizētiem augļiem un ogām. Latvijai ir milzīgas iespējas- jebkurš , kurš pilsētā mocās par 300 eu uz rokas , laukos varētu nopelnīt daudz vairāk, ja vien valdības līmenī tas kādam rūpētu.

Interesanti, ka pēc postošā 1. Pasaules kara Latvijā mudžēja no lauksaimniecības  kooperatīviem, krājaizdevu biedrībām un citām sadarbības struktūrām, kas iztika bez spekulatīva kapitāla.

Šodien tas nav aktuāli, jeb sākumā no valsts jāizdzen to apsēdušās ārzemju bankas , digitālo nullīšu aiz komata zīmētāji un FRS aģenti? Cik ilgi vēl mūs "atspiedīs" vīri šlipsēs ar pavadošo grupu Ādažos?

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-21 08:16
apspiedīs un atspiedīs tik igi , kamēr mūs nospedis. Pasaulē viņu modelim cilvēku ir par daudz. verdzībai pietiek ar 1 miljardu....
#2 Kārlis 2017-04-21 23:02
katrs saņems pēc nopelniem
#3 valdis 2017-04-22 06:12
Atspiedīs tieši tik ilgi, cik atļausim.Ir jāsaprot, ka formējas lieli globāli bloki un Eiropa ir lūzeru bloks, bez resursiem un novecojošs.Eirāzija ir nākotnes milzu bloks, kur visa gana.Un mes esam daudz vairāk poļi, kazahi vai krievi savās galvās nekā amerikāņi vai vācieši, ar kuriem šobrīd mēģinam dzīvot.nu nesanāk..
#4 purvaputns 2017-04-22 06:46
mēs esam mēs! unikāli.Un skaidrs, ka nākotne ir Austrumos. nelaime ir tā, ka ir izaudzinata vesela paaudze, kas neprot Krievu valodu. tie būs nākošie lūzeri.
#5 ulmanis 2017-04-22 07:43
Tā vien šķiet, ka resnais ruņģis (vai tie, kas viņu bīda) jau tēmē uz augstākiem krēsliem – kādu premjēriņu vai ministriņu. Lai tik nepārcenšas un nesāk niekoties ar vēlēšanām. Ar tik lielu “tautas mīlestību” viss viņa saraksts dabūs 0,00000 balsis. Neiedomājami pretīgs mūlis, kur nu, ja vēl muti atver.
#6 sarmite 2017-04-22 22:38
Jauns cilvēks,bet nobarojies kā vepris.Kukst par pansionātu,diez vai pats tur gribētu dzīvot vecumdienās...Galīgi tie pie treknajām silēm sviestā sāk iet,saprot ko vispār runā????

You have no rights to post comments

Web Analytics