Caurskatot vēlēšanu sarakstus, daudzos sarakstos manāmi ārzemju tautieši, kas agrāk kalpoja kā kvalitatīvs mušpapīrs lētticīgā lauku un , neslēpsim, arī mazāk lētticīgā pilsētas elektorāta

zvejošanai. Viņi joprojām gozējas latvju politikas saulītē, nemanot, ka viņu laiks ir pagājis. Kāds ir bijis viņu pienesums? No šī brīža pozīcijām redzams, ka tas bijis ar mīnusa zīmi.

Uz Latviju atgriezās tie trimdinieki , kas kaut kādu iemeslu dēļ nebija sevi realizējuši mītnes zemē un tie patrioti, kas no tīras sirds gribēja kalpot dzimtenei, tikai bija pārlieku piesūkušies ar neoliberālām vērtībām. Kā arī prasti liekuļi un slipēti afēristi ( katrs zin, ka ASV ir strikti protekcionistiska valsts, bet labprāt eksportē idejas , ka tirgus visu sakārtos)

Toties viņu iemaņas un Rietumu kontakti izrādījās visnotaļ derīgi privatizācijas procesā un drīz vien lielā puse Rīgas kvalitatīvo namu atgriezās īsto "īpašnieku" rokās, atliek cerēt , ka valsts īpašuma izlaupīšanai nav noilguma. Arī "Latvijas- Amerikas fonda" nelikumīgo darbību, cerams, būs iespējams izmeklēt pēc 2018. gada vēlēšanām, kad nenovēršami notiks nobīdes tiesībsargu augstākajā ešalonā.

Tas, ka vairumam no imigrantu ir cieši sakari ar Rietumu "orgāniem", īpaši slēpts netika. Prezidente Vaira bija strādājusi slēgta tipa institūtā un dēļ viņas pat tika nedaudz patīrīti Google ieraksti. Pilsonis Kažociņš ir vesela sāga- cik gan ļoti vajag necienīt sevi, lai par Top 007 ieceltu cilvēku no sveša izlūkdienesta. Iesūtītie "kazaciņi" akurāti izkārtojās pa visu šaha galdiņu- Streips ar brālību ravēja aizlaisto masu mēdiju lauciņu, daži rīkoja reidus kopā ar ebreju imigrantiem nekustāmā īpašuma "sakārtošanā", bet citi augļoja un apsaimniekoja ofšorus.. Vēl citi sūtīja uz Rietumiem jūdasu jauno paaudzi- apmācīties īstās vērtības-radīti vēl vismaz 2-3 reāli augstas raudzes diversanti un valsts postītāji.

Jebkurā gadījumā ir redzama viņu nepievilcīgā loma Latvijas valsts ilgtspējas iedragāšanā un neoliberālās ideoloģijas izplatīšanā, tapēc pienācis laiks pielikt treknu punktu viņu karjerām, cik jau to atļaus mūsu necaurspīdīgā vēlēšanu sistēma.

AICINĀM:

Nebalsot par partijām, kurās ir ārzemju latvieši!

Ja tas nav iespējams- izsvītrojiet viņus!

Atceraties, ka ar viņu aktīvu atbalstu Latvija ir pārvērtusies par parādos iegrimušu un militarizētu Eiropas nomali, kuru kreditori pārvērtuši par poligonu!

Komentāri  

#1 zemcilveks 2017-05-12 09:56
Šobrīd aktuāli..2018. saeimas vēlēšanas- vēl aktuālāk.
#2 Valdmanis 2017-05-12 11:43
Visi nē, Gundars Valdmanis bija kārtīgs vīrs.
https://lv.wikipedia.org/wiki/Gundars_Valdmanis
#3 Iesaku izlasīt 2017-05-12 11:44
Starp dzirnakmeņiem…  Gundars Valdmanis (taisnprātis pret shēmotājiem)
https://tencinusarunas.wordpress.com/2010/04/03/starp%C2%A0-dzirnakmeniem-%EF%BB%BF-gundars-valdmanis-bruninieka-cina-pret-jauno-slepeno-paktu/
#4 purvaputns 2017-05-12 12:28
gan jau ir tādi un šitādi. bat, ja godīgi- tās ir traģiskas parsonības- ne šis ne tas. kas viņš sūds par Latvieti, ja nav bijis ar Tautu kopā, bet nīcis savās Amerikās un laidis detonējošo ''T'' vairums viņu man ir nepatīkami. es te pirms gadiem vienu tādu satiku. šis baigi mocījās latviski runāt, es kā jau internacionalists, liku šim priekšā- let's speak 'merican! kur šis bija laimīgs, kad izdzirdēja manu Southern accent! man , ja godīgi, īsts Latvijas Krievelis ir gan tuvāks, gan patīkamāks. bet es laikam šitās koloniālās pārvaldes ''vēlēšanas'' ignorēšu.
#5 puskoks 2017-05-12 12:32
ir tads Dzons Brauns, goda vīrs no Anglijas. no ozollapām vīnu dzen..Vairāk neviena nezinu.
#6 purvaputns 2017-05-12 15:38
tie, kas te ir atkūlušies no anglijām ,vācijām šveicēm utt. tie savā vairumā nav tie sliktākie ļaudis. bet viņiem jau nav nekāda sakara ar Latviešiem.
#7 purvaputns 2017-05-15 07:47
Nemo, kāpēc nav jaunu ziņu? kā būtu ar šito- par Zviedriju un viņā draudošajām problēmām un tuvojošamies nelaimēm- https://www.pi-news.net/2017/05/schwedenland-ist-abgebrannt/#more-566852
lai mūsējie zina, ka uz to sūdu bedri nedrīkst mukt.
varu iztulkot, kopējā labuma uninformācijas vardā.
#8 admins 2017-05-15 09:57
būsim priecīgi.tēma karsta.Bet tas, ka nav jahnu rakstu, ir labākais apliecinājums tam, ka neesam roboti.!!!
#9 purvaputns 2017-05-15 12:10
būs šonakt meilī tulkojums. ar labākajiem vāčiešu komentāriem.
Jūs te esat OK. 100. pants te darbojas. Mani sorosi no apollo izbanoja.jau sen. es gan viņu ''ziņas'' pat nelasīju, tikai Tautas komentus....

You have no rights to post comments

Web Analytics