3. jūnijs ir diena, kad Jums jādomā arī par 2018. gada velēšanām! Jo vairāk antisistēmas cilvēku tiks ievēlēti pašvaldībās, jo vieglāk būs ieviest pārmaiņas valstī pēc 2018. gada vēlēšanām!

Savukārt bez pārmaiņām šī valsts iznīks daudz drīzāk, nekā rēķina statistika. Nomācošā latviešu masa bez domāšanas vai arī aiz paranojas 26 gadus ir balsojusi par nekaunīgām "latviešu" partijām, kuras pie varas nonākušas uz fobiju, propogandas un melu pamata- bez jebkāda ekonomiska un saprātīga pamatojuma. Šo partiju darbības rezultatā Jūs esat parādos un spiesti stradāt nepartraukti, lai samaksātu savus dienišķos rēķinus, nemaz nerunājot par bērnu uzturēšanu. Jūs esat strādājis , lai vecumā dabūtu smieklīgu pensiju un sliktu veselības aprūpi!

Vai Jūs atceraties, kad bijāt atvaļinājumā vienlaicīgi ar sievu? Atceraties, kad pēdējo reizi atpūtāties bez domām par darbu? Ekonomisti ir aprēķinājuši, ka sabiedribā ar taisnīgu nodokļu sistēmu Jūs varētu strādāt 3 stundas dienā un visiem visa būtu gana!

Labējās partijas Jūs ir iemetušas parādu atkarībā, Jūsu nodokļu nauda aiziet ārzemju militāristu, baņķieru un viņu vietējo izpalīgu kabatās!!! Cik ilgi ar savām balsīm atbalstīsiet savus 19. gs. stila "haizivju" kapitālistus, neoliberāļus un anglo-sakšu kolonizatorus, kas Latviju parvērtuši 3.šķiras Eiropā ??

Atmetiet LTV1 radīto paranoju- neviens neapdraud Latviju, tikai pašu stulbums un neizlēmība! Balsojiet par kreisajiem un eiroskeptiķiem! Balsojiet par izmaiņām! Nebaidieties, sliktāk nebūs! Esiet jel droši, neviens Jūsu balsojums nebūs pārāk radikāls- Koalīcija  jūtami spēj ietekmēt balsošanas rezultātus!!! Sūtiet viņiem signālu- lai rok dziļas bedres Getliņos, kur norakt biļetenus par kreisajiem!

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-02 08:05
laime būtu, ja kāds apdraudētu! tad vismaz būta kāda cerība, ka šitā ļaunuma kolonija reiz beigsiese. neviens neapdraud un tieši tādēļ šis teritorijas agonija ievilksies un es varu beigas nesagaidīt. Un aiz rezignācijas aizbraukt vēl pirms latateja- ES kolonija nomirst dabīgā nāvē....
#2 Viedais 2017-06-02 17:23
Nesaprotu, kāda saistība pašvaldību vēlēšanām ar partiju būšanu. Pašvaldībās ir vajadzīgs SAIMNIEKS un kāda starpība pie kādas partijas viņš pieslējies. Man vienalga kādā krāsā ir kaķis, galvenais, lai tas peles ķer!

You have no rights to post comments

Web Analytics