Un tātad, kas ir tie, kas nekad nelieto šos instrumentus pret tūristiem, sievietēm un bērniem?

Pareizi, draugi...Tie ir baltie kristieši. Tiesa, šo faktu vēl nav izkalkulējuši mūsu atbildīgie iekšlietu un ārlietu dienesti savas lielās aizņemtības dēļ..Bet tomēr..Ir laiks par šīm lietām runāt atklāti , kamēr vēl nav par vēlu!

1. Valsts migrācijas un iekšlietu orgānu darbības pamatuzdevums ir nodrošināt valsts drošību, ilgtspēju un tās iedzīvotāju dzīvību, veselību un drošību.

Par to šie ļaudis saņem algu no mūsu nodokļiem. Ja kādam no atbildīgajiem darbiniekiem un lēmējiem gribās mest salto atmuguriski, nepārtraucot dziedāt ASV himnu, tad to var darīt brīvdienās un par velti. Latvijas drošība ir primāra, īsti bēgļi nāk tikai no kaimiņvalstīm un to ir maz. Latvijas pienākums nav uzņemt ekonomiskos migrantus, kuri tikuši līdz Eiropai!

Latvijas iedzīvotāji nevēlās pārvietoties pa savu dzimto pilsētu ar pārskrējieniem, kā žurkas..Tā, kā to šobrīd dara Parīzes un Londonas iemītnieki. Latvijas iedzīvotājiem ir tiesibas izvēlēties tos, kas dzīvos viņiem kaimiņos. Prognozēju gari stieptu sorosītu kviecienu, kas apsūdzēs mūs rasismā... Uz veselību! Japānā islams ir aizliegts, pat tūristi no arābu valstīm nav velkomēti.

Sauda Arābijā tukšas stāv milzīgas bēgļu nometnes- viņi neuzņem savus kaimiņus- šīitu musulmaņus...Bet mums tas jādara?? Kā vārdā? Tāpēc, ka grupiņa ierēdņu iegrūdusi nagus banknošu maisā? Nekas , norakstīs vai atlīdzinās natūrā....

Piezīme Pilsonibas un Migrācijas departamentam- pieaiciniet etnoantropologu!

Rīgā nav vajadzīgs pakistāņu kebabs, ja tam nāk līdz pakistāņi un viņu problēmas . Ir mērenie turki, no kuriem Eiropā praktiski nekādas problēmas neizriet. Tāpat kā no Indijas un Šrilankas studentiem, kas ir hinduisti un kurus ar prieku ņem darbā jebkur pasaulē. Tāpat nav pieļaujamas lielas ķīniešu kopienas izveidošanās, bet darbaspēka deficītu var  segt ar baltkrieviem un moldāviem. Ukraiņu kandidatūras jāizskata ļoti rūpīgi, jo kontingents no 25-40 gadiem ir ārkārīgi problemātisks dēļ kara traumām.

Ir jāpasaka skaidri un gaiši- Latvijā tās pamatiedzīvotāji un to drošība tagad un nākotnē ir primāra pār ekonomisko migrantu trafikeru kaprīzēm, pat ja šim trafikerim ir Sorosa resurss.

Un vietējiem globālistu pakalpiņiem klātos izrādīt vairāk cieņas un uzmanības savam elektorātam un turēt degunu pa vējam- reizēm pārmaiņu vēji ne tikai iztīra degunus, bet ari aiznes līdzi ar smadzenēm nepieblietētas galvas..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-07 07:14
Baltie ir tie no kā naeizriet draudi! Un ne tikai kristieši. Dievturi,citi Pagāni un arī ateisti. Un vēl vienreiz par visām reizām- Latvijā mums nevajag ne invazorus, ne imigrantus! Mums pašiem te nav ko darīt! tik daudz bezdarbnieku! savējie mūk pa pasauli iztikas meklējumos. Latvijā netrūkst cilvēku! Latvijā trūkst cilvēkiem algas par darbu!!!
arī paša darba netrūst .trūkst vēlmes par darbu maksāt! man nevajag neko no mellajiem lai viņi savus kebabus savos mellajos ānusos sabāž! Latvijas iedzīvotāji nevēlās pārvietoties pa savu dzimto pilsētu ar pārskrējieniem, kā žurkas.ļoti precīzi apzīmēta situācija Rietumeiropā! arī visa Vācija pārvietojas ar pārskrējieniem un sievietes baidās uz ielas iziet Viņiem jau de facto ir komendantstunda- tumsā visi sēž avās 4 sienās... un gaida , kas no rīta būs nozagts un salauzts! nolādētā teritorija- sūda buntlande!
#2 purvaputns 2017-06-07 07:18
te visi ir nopirkti- globalistu pakalpiņi ir pērkami. latvietis viņš nav slikts cilvēks, bet sirdī viņš ir vergs un nav dārgs un viņam mīļākais hobijs ir izkalpoties! Protams ir izņēmumi, bet tie nesastāda vairāk par 5% no populācijas. Diemžēl...

You have no rights to post comments

Web Analytics