Senatnē ļaudis mēdza teikt: "Ja Tavi vārdi neceļ Tavu tuvāko vai neslavina Dievu, tad turi ciet savu muti!"

Šnore un Co ir daudzko sarunājuši, bet nekas no tā nav palīdzējis mums dzīvot labāk un saskanīgāk. Viņi nav pateikuši neko tādu, kas būtu devis iespēju uzlabot attiecības ar kaimiņvalstīm Krieviju un Baltkrieviju. Nekas no viņu teiktā nav palīdzējis mums dzīvot draudzīgāk mūsu reālajā divkopienu valstī.

Vai kaut viens viņu balojums liecina par piederību nacionāli- konservatīvajam blokam?

1) Viņi atbalsta visas genderistu un appederastu aprindu iniciatīvas- sk. balsojumu par Stambulas Konvenciju

2) Viņi atbalsta niknākās globālistu ieceres- sk. balsojums par CETA

3) Viņi pieteikoši aktīvi necīnās pret nelegālo imigrantu infiltrēšanu ( pēc neoficiālas informācijas NA bija slepeno sarunu ar Briseli dalībnieki kopā ar ZZS un Vienotību)

4) Vini ir par demokrātijas ierobežošanu valstī- sk. balsojums par Satversmes grozījumiem

5) Viņi ir bijuši pie varas 27 gadus un ir tieši atbildīgi par nabadzību, postošo demogrāfiju un valsts puskoloniālo statusu

Šnore! Kuram laiks pie parazitologa?

Komentāri  

#1 zin 2017-06-20 13:59
jo mūsu lielais kaimiņš mūsu valsti izvaroja, ko daudzi nevar piedot un nepiedos :) nebūtu bijusi jaukie komunistu laiku nebūtu arī iemesls šādiem teikumiem :) - 5) Viņi ir bijuši pie varas 27 gadus un ir tieši atbildīgi par nabadzību, postošo demogrāfiju un valsts puskolonialo statusu

jo mums ir jārāpjas āra no 50 gadu laikā sasdrātātajām problēmām
#2 čiulis 2017-06-20 14:23
Kā varoja? Sabūvēja rūpnīcas un infrastruktūru? Lielā kaimiņa vairs nav- aizgāja mierā jau 1991. gadā , atstājot mantojumu, kurš tikai nupat ir noēsts un izd..sts..Ko nu? PSRS vietā ir Brisele un arī tās dāsnums drīz beigsies. varbūt laiks latviešiem nodarboties ar Latvijas lietām?
nevis NATO, ES vai Krievijas?
#3 kurbads 2017-06-20 14:25
Tev tikai 5 punkts interesē?
iepriekšejie 4 paragrāfi ir OK partijai, kas pozicionējās kā necionāla?
#4 purvaputns 2017-06-20 21:51
NA- tulkojas kā Nodevēju Apvienība. nacionali-tautiskie sprāgoņas! Krievi ir mūsu Kaimiņi.Un ar kaimiņiem ir jāsatiek! pat jādraudzējas! vēl jo vairāk,ka mēs viens otru tik labi pazīstam protam viņu valodu un zinām domu gaitu! Krievija ir mūsu iespēja! pie tam vienīgā!
#5 purvaputns 2017-06-20 21:52
neviens krievs nav Latvijā sastrādājis tik daudz ļaunuma kā fakingtonas marionetes pēdējos 27 gados!!!
#6 pastalnieks 2017-09-22 07:43
Purvaputn, nedirs! Ja nebūtu šīs nolādētās krievu okupācijas, tad arī nebūtu šo fakingtonas marionešu! Krievi ir pretīgi nacisti, kuri zooloģiskā naidā ienīst visu nekrievisko, bet tu ar šiem vēl draudzēties taisies?! Un, ja fufaikas tev tik mīļi, tad kāpēc apdirst NA, jo šamie taču ir tipiski "kaimiņu" dirslaižas un rokaspuiši jau no biedra Grīnbļata laikiem, tātad, slēptie draugi, kuri saeimu sajaukuši ar teātra skatuvi.
#7 pastalnieks 2017-09-22 07:52
Čiulim.
Tikai vienā tev var piekrist - jau 27 gadi pagājuši, bet vārgais latvietis kā nevar, tā nevar saņemties un kļūt par SAIMNIEKU savā Dzimtenē. Jo būt par kalpu ir vienkāršāk. Un tās rūpnīcas un infrastruktūra tika sabūvētas tikai ar nolūku latviešu tautas pārkrievošanai un lai šeit ievestu gandrīz miljonu krievu okupantu! Jo ko gan šis pamatā mazattīstītais bidlu bars šeit darītu bez tevis pieminētās "labdarības", kaut kā taču šamos vajadzēja nodarbināt?
#8 krams 2017-10-25 07:08
Šnurka ir un paliek šnurka!

You have no rights to post comments

Web Analytics