Sīriešu ciems Latvijā?

Eiropas Parlamenta Zaļo partiju grupas (Greens/EFA) līdzpriekšsēdētāja, vāciete Ska Kellere (Franziska Maria (Ska) Keller) intervijā laikrakstam "Neuen Osnabrücker Zeitung" izteikusi priekšlikumu Latvijā izveidot “sīriešu ciemu”. Viņasprāt, tas būtu izdarāms, pārsūtot uz Latviju lielu grupu imigrantu no Vācijas.

Par to  informē Latvijas Nākotnes institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš, kurš noraida Ska Kelleres ierosinājumu Latvijā izveidot sīriešu ciemu. Institūta pasūtīta un  SKDS veikta aptauja liecina, ka 78 procenti Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka šāda imigrācija palielina terorisma, noziedzības un infekciju riskus.

www.infotop.lv

REDAKCIJA.

Mēs ierosinām izveidot sīriešu ciemu Osnabrikā, ņemot vērā to ,ka šajā vietā ir visi vajadzīgie resursi- birģeru nauda, Vērmahta veterāni un vācu aitu suņi.. Nav šaubu, ka ģermāņu pieredze ciematu iekārtošanā nodrošinās mieru un ordnungu šajā vietā. Bet ar SKA un citiem leftiju atkritumiem mēs runāsimies vēlāk, kad būda būs sašūpojusies..

Komentāri  

#1 Viedais 2017-06-20 18:58
Redakcijai: ja, ja, das ist richtig!
#2 kurbads 2017-06-20 19:28
Nekādiem ekonomiskajiem migrantiem nav vietas Latvijā
#3 purvaputns 2017-06-20 21:23
Mani draugi,lūdzu nejauciet mūs- Vāciešus ar šiem sarkani- zaļajiem welkomistu sūdiem! mēs nīstam mello sērgu! bet mūsu vairums baidās ko teikt un darīt ,jo mūs apspiež un represē nolādērajā ASV kolonijā buntlandē šitās SKĀS! un pārējās valdošās fakingtonas līkdguņu marionetes! kad laiki mainīsies mēs arī runāsim ar skām! un pārējiem atkritumiem mums ir pieredze atkritumu utilizācijā!
Viedais , das ist falsch! und das sind Teddywerferschweine die so was reden wagen!
bet bilde ir smuka! Draugi,tas vīrs ir ārietis tāds pats kā jūs- Latvieši. šodienas buntlandē nav vairs ne tik glītu ļaužu , ne suņu! Ir invazori un deģenerāti kā skās! un tas ir viņu briļlaini pumpainajos ģīmjos iegravēts Krievim ir labs apzīmujums tai ,šodinas buntlands sugai- Urodi.
Redakcija, ja gribat es varu aizūtīt faktus kā reprsē šodien nolādētajā buntlandē Vācu Patriotus. Dodiet ziņu !Būs fakti un tikai fakti.
#4 purvaputns 2017-06-20 21:24
nevienu invazoru manā Zemē- Latvijā! Lai Dieviņš mums stāv klāt!
#5 purvaputns 2017-06-20 21:41
Skaists cilvēks! vienkāršs kareivis, bijis ievainots, ir zīmīte, gredzens uz pirksta- mājās ir sieva, gan jau ari bērni. Un viņš mīl savu suni, cepuri iedevis. Kā mēs! mēs arī mīlam savus dzīvniekus. Viņam ir jākaro, jo viņiem karu pieteica plutokrāti- deģenerāti- franči- briti. un vēl viņu zeme toreiz nespēja tik daudz tautas izbarot, bija pārapdzīvotība. nevajag viņus idealizēt un nevajag demonizēt, bet vajag saprast, vai vismaz mēģināt to darīt . mani senči arī karoja tais pašās uniformās, bija, kas krita, un bija kas karu izgāja. Un es esmu par viņiem lepns! Un vienmēr būšu! kad skatos rullīšus pie pareizajām deģnerātu aizliegtajām dziesmām Youtubē, man asras birst- tik skaistas!daudz Tautas tika iznīcināts un vēļ vairāk pakļauts un paverdzināts, mankurtizēts ar izskalotām smadzenēm. Vai mana Tauta vēl reiz saņemsies un atbrīvosies no verdzības?!Gott mit uns.
#6 admins 2017-06-21 12:56
putns! Tā turēt! faktus par nabaga vāciešiem studijā!!!
#7 purvaputns 2017-06-21 14:40
werde tun was das Volk fordert!
Paldies, Latvieši! esam kopā!
#8 Monte 2017-08-01 08:46
Hi blogger, i must say you have very interesting articles here.
Your blog should go viral. You need initial traffic boost only.
How to get it? Search for: Mertiso's tips go viral

My weblog - 76Collin: https://RandalBigg.blogspot.de

You have no rights to post comments

Web Analytics