KURŠ BŪS NĀKOŠAIS PREZIDENTS?

Situācija oligarhu lietā ir traģikomiska- Saeima atgādina bordeli, pa kura logu iemests Molotova kokteilis un visi meklē mistresi, kas to izsviestu atkal ārā.. JKP, ko "Vienotība" izvēlējusi kā savu atkāpšanos ceļu , kļuvusi par simbolisko pirkstu, kas rāda uz Mēnesi.It kā agrāk par valsts nozagšanu nekas nebūtu zināms vai rakstīts.

Protams, ka masu mēdiji ir nopirkti un balansē starp hūtainajiem un Putņa papucīša Sorosa kūrētajiem mēdijiem, protams, ka Prezidentus izvēlās dzerot alu un pēc neskaidriem kritērijiem..Protams, ka valstī ir 3-4 neatkarīgi žurnālisti, jo pārējie ēd no rokas- par kādu preses brīvību var runāt, ja valsti ar ziņām apgādā SIA LETA??? Mūsu valstī nav valsts ziņu aģentūras. Kāda gan ir patiesība, ja pēc tās ir jāiet uz pāris privātiem portāliem a la Pietiek? Par kādu neatkarību un savu ārpolitikas kursu var runāt , ja atbildīgās ministrijas apsēduši ASV dzimuši vai dresēti pidrillas?

Varbūt vēl kādam ir jautājumi par vēlēšanām un to norisi? Uzjautājiet Cimdara kungam, viņam ir atskaites par pēdējiem 20 gadiem...Tikai jautājiet klusi- troksnis var aktivizēt lapsenes...

Pajautājiet Vējoņa kungam, kā viņš plāno tikt galā ar oligarhu, kura maizi ēd vienas partijas rindās jau gadiem?

Šīs valsts ir maza, bet tās misija diža. Proti, kalpot citiem par biedinājumu, demonstrējot, kas notiek , ja politiski neizglītota un pasīva tauta deleģē neliešiem pārāk daudz varas!

Ko darīt?

Salauzt partiju mafiju, atjaunojot 1922. gada Satversmi un vēlēšanu likumu!

Paziņot par pilnīgu neuzticību valdībai,Saeimai un tiesu sistēmai, atzīt problēmu, pieaicināt starptautiskos novērotājus uz ārkārtas vēlēšanām, kā to dara haosā ieslīgušas Āfrikas valstis..

Izveidotā partiju sistēma ir pretrunā ar Latvijas Republikas Satversmes garu, Koalīcijas Padome- pēc būtības nelikumīgs veidojums.

Kā mēs zināsim, ka valstī kas uzlabojās?

Tad, kad jebkurš algotu darbu stŗādājošs cilvēks no algas spēs paēst, apģērbties un apmaksāt savus rēķinus. Šeit, Latvijā, kungi...Nevis UK plašumos , kā tas notiek tagad!

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-30 07:53
dziļi vienaldzīgi kā sauks nākošo šīs kolonijas izkārtni- ''prezidentu''-marioneti. kolonijām šāda greznība ir lieka jebkurā gadījumā.
Atbilde uz jautājumu- ko darīt?- Gaidīt. 1. vai nu kad sagrūs nolādētā Ļaunuma Impērija- ES, vai arī 2.kamēr nāks karš. Whichever comes first!. cita ceļa te nav. A, tomēr ir vēl viens- atstāt šo nabadzības plosīto,nolādēto, nelaimīgo teritorju uz visiem laikiem un aizmirst par tādas existenci. un bērniem likt aizmirst. Visproduktīvākā man liekas,ir 3. opcija, protams, tikai gadījumā , ja ir vieta uz kurieni mukt.... kaut arī dziļi personīgi pirmās divas arī ir ar savu skaistumu- man no bērnības ir tuvs sporta veids- šaušana mērķī. man arī tas labi padodas!
#2 Kerri 2017-11-22 21:50
I have checked your website and i have found some duplicate content, that's
why you don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create
100% unique content, search for: Boorfe's tips unlimited content

Feel free to visit my web-site AugustSmall: https://Marisa33.wix.com

You have no rights to post comments

Web Analytics