Mēs nezinām G20 kuluāru sarunu rezultātus, jo esam pārāk mazi, lai tiktu aicināti, bet pat ar 4% lietoto smadzeņu jaudu iespējams saprast, ka tuvojas pārmaiņas it visā mums pazīstamajā pasaulē.

Pasaule ir sakustējusies un tas nozīmē, ka mums ir iespēja atkal atgūt savu valsti, stingri pieturoties pie pārbaudītām vērtībām, veidot Latviju kā sociāli atbildīgu valsti, kas cenšas izskaust eiropiešu nosaukumam necienīgo nevienlīdzību, ievēro politisko un militāro neitralitāti un labas kaimiņattiecības ar visiem. Saprotams, ka ASV "dziļās valsts" aģenti Latvijā centīsies turpināt savas buldogu cīņas zem tepiķa, bet atveseļošanās ir neizbēgama, jo Klintonu klans izskatās šo cīņu zaudējis. Latvijai tas nozīmēs attīrīšanos, iespējams, pat izmaiņas tiesu varas sistēmā un varbūt pat prokuratūrā. Uzdevums nav no vieglajiem- valsti, kas bija kļuvusi par dažu mafiozu klanu privātīpašumu, padarīt atkal par valsti, kas kalpotu cilvēkiem. Par valsti, kurā katrs strādājošs cilvēks spētu samaksāt savus rēķinus un vēl arī paēst. Par valsti, ar kuru kādreiz varēs lepoties.

Ir laiks pamosties brīviem un saprast, ka saujiņa noziedznieku nespēj padarīt par apātiskiem vergiem veselu pusotru miljonu Latvijas iedzīvotāju.

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-10 07:40
tā gribētos.... bet vai nav jau par vēlu? mēs te laukos neesam vergi. mēs nolādētajai kolonijai nevergojam. Un neticam. Mēs viņu ienīstam.
#2 Viedais 2017-07-11 18:44
Tas, kas ir vergs savā dvēselē, nealkst brīvības, tas sapņo par saviem vergiem! (neatceros, kurš no senajiem gudrajiem to ir teicis). Interesanti, vai mūsu proletariāts (pseidopatrioti) to sapratīs)?

You have no rights to post comments

Web Analytics