Sodomīti, kā izriet no nosaukuma, dzīvojuši jau senajā Sodomā, nemaz nerunājot par Romas impērijas periodu, kura geju tiesības un skaisto dzīvi  joprojām varētu apskaust Sanfrancisko un Losandželosas zilo rajonu iemītnieki.

Ir arī statistika- visās sabiedrībās tikai 3-5% ir neglābjamu geju, kāds procents "svārstīgo" un 3-5% līdzskrējēju un atbalstītāju.

Jūs, protams, saprotat, ko es šobrīd mēģinu pateikt? Ar visiem faniem, mozaīkām un skapī sēdošajiem pat nesanāk 10% no mūsu sabiedrības. Otri 90% , kuri nav "tēmā", nebūt nav geju nīdēji, jo neiestājās pret cilvēka privātajām tiesībām veidot savu dzīvi savā privātajā telpā. Mēs pieņemam, ka ratiņkrēslu invalīdiem ir sekss, bet nevēlamies redzēt , kā viņi to realizē. Tikpat maz mūs interesē arī sodomītu lietas un par visu mazāk mēs vēlamies redzēt viņus aurojošā, karogotā barā ar bērniem pie rokas veselas 100 dienas.

Varbūt geju lobiji mazcienījamā Nila Muižnieka personā varētu nolaisties no saviem Briseles augstumiem un pamanīt, ka toni Latvijā nosaka 3 kristīgās konfesijas, nevis slimā mazākuma uzspiestās, Rietumos dzimušās  teorijas?

Un atcerēties, ka cietumsoda par to nav jau 27 gadus, bet pa seju varēja dabūt vēl pirms gadiem 15...Par sabiedribas tolerances progresu ( kas īstenībā nozīmē nespēju pretoties infekcijai) tādiem kā Muižnieks vajadzētu priecāties.

Tajā pašā laikā nāksies izskaidrot arī demokrātijas paradoksu. Vairāk kā 90% Latvijas sabiedrības neatbalsta organizētas minoritāšu kustības un to publiskos pasākumus, protestē pret genderizglītību skolās un ir īsti, netoleranti troglodīti, kuri par laulību vecmodīgi uzskata savienību starp vīrieti un sievieti. Un nekas neliecina, ka kaut kas varētu radikāli mainīties, neskatoties uz mass media un kinoindustrijas realizēto smadzeņu skalošanu.

Un tātad, kā Latvijas pilsonis, kurš ietilpst tehniskajā vairākumā, es paziņoju:

1) Esmu ģimenes cilvēks un neatbalstu sodomītu publiskas aktivitātes un gājienus

2) Es kategoriski protestēju pret jebkādu Latvijas Republikas gadadienas sasaisti ar geju aktivitātēm un praidiem

3) Atsakos bez referenduma apmaksāt no savas kabatas izdevumus, kuri radīsies, realizējot šīs vērienīgās aktivitātes- (pastiprinātas policijas patruļas, ugunsdzēsēji, mobīlās proktologu brigādes etc.)

Ja Latvija ir demokrātiska valsts, tad šie 90% iedzīvotāju noteiks valsts kursu un ideoloģiju. Un 10% neadekvātu būs spiesti to pieņemt. Ja Latvija ir demokrātiska valsts, tad vairākums izlems, kam tērēt naudu svētkos. Un varbūt tie būs slimie, nabagie un bāreņi, nevis izlaidušies tēviņi, kuriem d... var mietu nolauzt..

 

P.S.

2018. gads prognozēts kā paaugstinātas seismiskās aktivitātes gads. Vibrēs visa Latvijas zeme- no Lestenes līdz Tīreļpurvam.

Uz mutes kapos centīsies apgriezties streļķi- Vārnu ielas pašpuikas , bet leģionāri Lestenē rotēs kā ventilatori no kauna par saviem pēcnācējiem. Viņi zin, ka parādes rīko uzvarētāji. Viņi prata cīnīties pret milzīgu pārspēku un mirt ar godu.

Kapēc mēs šodien zaudējam desmitkārtīgam mazākumam? Hallo, Māte Latvija? Tu remontā?

#esbijupieorigo

Komentāri  

#1 Ko 2017-08-19 14:23
Atvainojamies cilvēkiem ar īpašām vajadzībām,minēt viņus geju tēmā nebija korekti."nakipelo", kā krievi saka vienkāršrunā...Šī tēma ir saniknojusi daudzus mūsu lasītāju.
#2 purvaputns 2017-08-20 00:35
perversie slimnieki, kas savu izlaidību cenšas uzspiest visiem pŗējiem. pretekļi.

You have no rights to post comments

Web Analytics