Pašpasludinātā nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL!-TB/LNNK) izštukojusi, ka demogrāfijas problēmu risināšanai nākamā gada budžetā vajadzētu kādus 85 miljonus eiro. Tak mūsu finanšu svētība Dana Reizniece-Ozola iz zaļzemniekiem apgalvo, ka pietiks ar 12 miljoniem.

Nu, skaidrs, ka Reizniecei-Ozolai nav taisnība, lai arī pašai personīgi ar demogrāfiju, iespējams, viss kārtībā. Tāpēc tūdaliņi iebilst – sak, oi, oi, oi! Un tāpēc pagājušajā nedēļā koalīcijas partneri vēl neesot spējuši vienoties par nākamā gada budžetu.

Reizniece-Ozola apgalvo, ka papildu 12 miljoni esot paredzēti, lai palielinātu pabalstus par trešo bērnu – no 34,14 eiro līdz 65,86 eiro, bet par ceturto un katru nākamo bērnu – no 50,07 eiro līdz 65,86 eiro. Laikam jau no Marsa šķiet, ka šāds “dāsnums” makten uzlabos demogrāfisko situāciju. Un vēl Reizniece-Ozola sola, ka lielāks finansējums demogrāfijas pasākumu veikšanai varētu tikt novirzīts 2020. gadā – cerams tad, kad pati viedā Dana ar visu koalīciju būs aizbraukusi ellē ratā.

Lai nu kā, viss šis partiju balagāns publikai dod iespēju novērtēt, cik kurš utains un cik kuram Auseklīšu uz dibena uztetovēts.

Pastāv divas iespējas: vai nu VL!-TB/LNNK latviešu tautas izdzīvošanas vārdā iespītēsies un riskēs ar koalīcijas stabilitāti, lai tomēr panāktu, ka demogrāfiskā problēma kļūst par valdības prioritāti.

Vai arī notiks kā vienmēr: nacionāļi brītiņu pavicinās savas prievītes, formas pēc pačīkstēs, uzdziedās “Saulīt’ vēlu vakarā...”, beigās nobalsos par budžetu bez pienācīgas naudas demogrāfijai un atkal visi bariņā nolīdīs krūmos, lai nosnaustos līdz nākamajām vēlēšanām, kad atkal pietiks ar kliegšanu "krievi nāk!"

Kura iespēja jums šķiet reālāka? Jebkurā gadījumā tas būs redzams pavisam drīz. Vērosim!   

www.infotop.lv

Pateicamies Dzintaram Zaļūksnim personīgi!

Redakcija.

Kā iegājies, pašiem sava valsts tiek dibināta, lai radītu drošības sajūtu pavalstniekiem. Ja tādas nav, tad avīžu propoganda un saulainas nākotnes solījumi nelīdz. Cilvēki dodas uz turieni, kur veselībai un izglītībai tērē vairāk naudas nekā armijai, kara psihozei un jaunu poligonu izveidei..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-09-05 08:17
latatejai vairs nepalīdzēs nekas ! ši teritorija ar visu populāciju ir nolemta....
#2 hunveibins 2017-09-05 08:21
populāciju drusku atšķaidīs ukraiņi, bet citadi gan jau būs ok..
#3 purvaputns 2017-09-05 08:33
ich sehe es schwarz ! priekš šis Dieva aimirstās teritorijas un nelaimīgās apmuļķotās un paverdzinātās Tautas....

You have no rights to post comments

Web Analytics