Šodien latviešu leģionāru uzvara pie Veļikajas upes oficiāli tiek atzīmēta visā Latvijā. Neviens nenoliedz viņu individuālo varonību.. Bēda tikai, ka šis karš nebija viņu karš..Un vismazāk jau par Latviju, kurai Hitlera plānos vispār nekādas vietas paredzēts nebija..Tieši tapat kā šodien- ir karogs un himna, tapat kā leģionāriem..ir armija, kurā pierakstās trūkuma spiesti Latgales puiši.. Un Lieleiropa komandē parādi. Nekas daudz nav mainījies..Un pat mēs neesam palikuši gudrāki.

Ko darīt šodien? Veterāni ir Lestenē. Liksim viņiem mieru. Rīgā palikuši visu krāsu provokatori, kas ar prieku izkausies, jo Dome nez kāpēc ir atļāvusi manifestēt visiem pēc kārtas.. Jāgaida popa Gapona iznāciens, kā senos laikos..Un tā , baidot un provocējot, mūs kontrolē. Lai gan sen latviešu un krievu vidē nekādu problēmu vai domstarpību nav- visi vienādi cieš no netaisnīgas pārvaldības, nabadzības un sliktiem dzīves apstākļiem. Un tikai kopā mēs varam atjaunot un attīrīt šo valsti, lai tā izdzīvotu un tajā spētu dzīvot mūsu bērni..Esiet iecietīgi un modri! Šodien iespejamas provokācijas- turiet pa rokai fotoaparātus, ja ir amatieri

ar brīvu laiku un teleobjektīviem- nepaslinkojat no droša attāluma pafotografēt jumtus..Latvijas durvis ir vaļā un nav šaubu, ka MI6 un neskaitami citi demokrātiski dienesti nesnauž..Un mūsu asinis viņiem ir kokakolas cenā..Lai Dievs mums stāv klāt!

Komentāri  

#1 voldemars odisvili 2017-06-11 12:42
Ģenerālplāns "Ost", saīsinājumā GPO (vācu: Generalplan Ost — 'Ģenerālplāns "Austrumi"') bija dokumentu kopums, plānu, plānu projektu un atskaišu komplekss, kas veltīts t.s. "austrumu teritoriju" kolonizēšanai pēc Vācijas uzvaras II Pasaules karā. Koncepciju izstrādāja 1939. gada oktobrī izveidotā Vācu valstiskuma nostiprināšanas reihskomisariāta (RKF) vadībā (reihskomisārs Heinrihs Himlers), kā okupēto teritoriju kolonizācijas un pārvācošanas teorētisko pamatu.

Kas attiecas uz latviešu likteni gadījumā, ja Vācija uzvarētu karā, to pauž 1942. gada rudenī izstrādātais "Kolonizēšanas ģenerālplāns" (Generalsiedlungsplan), kas paredzēja pievienot Lielvācijai 330 000 km² plašu teritoriju, nometināt tajā 12 210 000 vāciešus, pirms tam deportējot aiz Urāliem 30 800 000 vietējo iedzīvotāju (95% poļu, 50% igauņu, 70% latviešu, 85% lietuviešu), bet pārējos piespiedu kārtā pārvācojot
#2 Grasis 2018-02-06 00:30
Pie tik bagāta rakstu krājuma gan būtu jāsāk saprast, ka tiem, kurus ik gadu kāds iekaro (5 gadu periodā) katrs šāviens ir par dzimteni -pa labi, pa kreisi, uz priekšu un atpakaļ. Vieni krievu pusē, citi vācu, bet visi par Latviju. Pat tagad, kad informācija gāžas tonnām, mēs nevaram atšķirt, kur ir patiesība. Kur nu vēl 65 gadus atpakaļ. Tādēļ, liekat leģionārus mierā, lai kur viņi atrastos! Pārāk maz goda esam tiem atdevuši!

You have no rights to post comments

Web Analytics